مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره امور مالی و مالیاتی یکی از مهم ترین انواع مشاوره های تخصصی است که در زمینه امور مالی، حسابداری و نحوه پرداخت مالیات، شرایط مناسبی را برای بهبود کارایی و عملکرد کسب و کار های مختلف فراهم می کند‌. امروزه تعداد زیادی شرکت در زمینه مشاوره امور مالی و مالیاتی به طور تخصصی فعالیت می کنند.

آشنایی با مشاوره بازاریابی و فروش

بازاریابی یکی از مهمترین مبحث های اقتصادی است که در چند سال اخیر توجه بسیاری از تاجران و صاحبان کسب و کار را به خود اختصاص داده است.صاحبان کسب و کار می توانند با استفاده از مشاوره بازاریابی و فروش، زمینه مناسبی را برای فروش محصولات خود فراهم کنند و پله های ترقی را در مسیر کاری خود سریع تر طی کنند. در دنیای امروز بازاریابی و روش های جذب مشتری در سراسر جهان نسبت به چند دهه گذشته یک روند صعودی را طی کرده است. در زمان گذشته در بازار جهانی یک حالت ثبات و یکنواختی وجود داشت و صاحبان کسب و کار می توانستند در بهترین شرایط با یکدیگر به رقابت سالم بپردازند. اما امروزه تورم و بی ثباتی قیمت ارز و دلار باعث شده است که فضای تشویش آمیز و غیر قابل پیش بینی در دنیای اقتصادی و تجارت حاکم شود و فعالیت اقتصادی با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کند.

مشاوران حوزه بازاریابی و فروش کاسب یار

دکتر بهاره بهارلویی

بهاره بهارلویی، دارای مدرک دکترای تخصصی اقتصاد گرایش بین الملل است و مدرک کارشناس ارشد خود را نیز در رشته اقتصاد گرایش صنعتی گرفته است. خانم بهارلویی تجربه 11 سال فعالیت در حوزه شناخت، مطالعه و تحلیل اقتصاد ایران را دارند و به طور فعال در حوزه آموزش و مشاوره ویژه مدیران کسب و کارها کار می کنند. آموزش ها و مشاوره های دکتر بهارلویی در حوزه شناخت، ورود و سبدچینی در بازارهای مالی برای افراد، آنالیز و تحلیل کسب و کارها از طریق بررسی و تحلیل صورت های مالی کسب و کارها است و خودشان نیز در بازارهای مالی و سرمایه گذاری فعال هستند.

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار است و سابقه آموزش برنامه نویسی به زبان C را به مدت ۲ سال در فنی حرفه ای دارد. خانم چهارخطی بیش از سه سال است که در حوزه آموزش تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی فعال است و به بیش از ۴۰ کسب و کار، تحلیل و بررسی رسانه های اجتماعی (اینستاگرام، لینکدین و یوتوب) و تولید محتوا را آموزش داده است. از دیگر تجربیات و موضوعات تدریس خانم چهارخطی دیجیتال مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ به صورت تخصصی است.

مریم وجود

مریم وجود

مریم وجود، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مترجمی زبان گرفته است. خانم وجود بیش از 10 سال است که در در زمینه فروش فعالیت متمرکز دارند و آموزش پرسنل فروش بیش از 100 کسب و کار را در این سال ها بر عهده داشتند.

مهندس شادی علویان

شادی علویان

شادی علویان دارای مدرک کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مهندس کامپیوتر گرفته است. خانم علویان بیش از 5 سال است که در حوزه طراحی وب سایت فعال هستند. هم چنین بیش از 3 سال سابقه حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی کسب و کارهای اینترنتی را دارند.

مهندس پگاه جلالی

پگاه جلالی

پگاه جلالی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع است. بیش از 8 سال سابقه تدریس زبان دارد و بیش از 5 سال است که برای صنایع مختلف تولید محتوا (به زبان فارسی و انگلیسی) انجام می دهد. دو سال است که کار حرفه ای در زمینه سئو (SEO) و بهینه سازی سایت های فروشگاهی، خدماتی و آموزشی را شروع کرده است.

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت برند و دانشجوی PHD مدیریت بازاریابی است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی بین الملل و مدرک کارشناسی را در رشته مدیریت صنعتی گرفته است. دکتر داوود احمدی مربی برندینگ است و علاوه بر کارآفرینی در حوزه های مختلف مثل نساجی، کاشی و سرامیک، املاک و .. سابقه ۷ ساله در مشاوره به بیش از 200 کسب و کار را دارد.

دکتر داوود احمدی ماموریت خود را در مرحله اول، توسعه خودش و در ادامه توسعه مدیرانی می داند که می توانند با رشد کسب وکارهایشان و رسیدن به مرحله رقابت در بازارهای جهانی، اقتصاد ایران عزیز را نجات دهند.

 

 

[purchase_link id=”12071″ text=”خرید و دانلود” style=”button” color=”blue”]

نمی دانید از کجا شروع کنید؟

جهت رزرو مشاوره بازاریابی و فروش می توانید با پر کردن فرم درخواست مشاوره شروع کنید.

نگاهی دقیق تر به مفهوم مشاوره بازاریابی و فروش

در دنیای امروز بین شرکت ها و کسب و کار های مختلف رقابت بسیار نفس گیر و تنگاتنگی برای فروش محصولات و جذب مشتری ایجاد شده است زیرا تنوع محصولات در بازار بسیار زیاد شده است و کیفیت محصولات تولید شده در شرکت های مختلف در بازار تقریبا مشابه است. همه شرکت ها سعی می کنند که محصولات خود بر اساس یکسری استاندارد ها و قوانین یکسان و مشخصی تولید کنند. همه این عوامل موجب شده است که بازاریابی و تبلیغات نقش بسیار پر رنگی در دنیای اقتصادی پیدا کند.

امروزه تعاریف بسیار مختلفی برای مشاوره فروش و بازاریابی در دنیای اقتصاد مطرح شده است که هر کدام به جنبه های مختلفی از این مبحث پرداخته اند. اما در مجموع می توان گفت مشاوره بازاریابی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که زمینه مناسبی را برای جذب مشتری بیشتر و رونق کسب و کار یا فعالیت اقتصادی فراهم می کند. در دنیای امروز کسانی در زمینه فعالیت اقتصادی خود موفق می شوند که با سلیقه مردم آشنایی کاملی داشته باشند و با انواع راهکار ها و ترفندهای جذب مشتری آشنایی داشته باشند. بدیهی است که انسان ها  نمی توانند به همه علوم مختلف تسلط کامل داشته باشند لذا برای رونق گرفتن کسب و کار خود باید از مشاور بازاریابی و فروش کمک بگیرند. صاحبان کسب و کار  باید برای پیشرفت در مسیر کاری خود از تجربه و تخصص افراد مختلف استفاده کنند. در غیر این صورت آزمون و خطای مکرر در دنیای اقتصادی در نهایت منجر به شکست و‌عدم موفقیت می شود.

بررسی خصوصیات مشاور بازاریابی و تبلیغات

مشاور فروش و بازاریابی به کسی گفته می شود که به طور تخصصی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات فعالیت کرده باشد و در این زمینه دارای تحصیلات آکادمیک و تجربه کاری معتبری باشد. افرادی که در رشته مدیریت و بازاریابی دارای تحصیلات دانشگاهی هستند باید در چند پروژه کاری مختلف شرکت کنند تا بتوانند از تجربه مناسبی برخوردار شوند و سپس در اثر تلفیق ایده های تئوری و تجربه های عملی خود بتوانند راهکار های مناسبی را برای بهبود شرایط کاری صاحبان کسب و کار ارائه دهند.

مشاور تبلیغات و بازاریابی باید با انواع روش های فروش و تبلیغات مدرن و نوین آشنایی کاملی داشته باشد و با استفاده از راهکار ها و راه حل های مختلف بتواند زمینه مناسبی را برای جذب مشتری بیشتر فراهم کند و تاثیر مثبتی در میزان فروش محصولات تولید شده در یک شرکت داشته باشد.

مشاور بازاریابی باید با روش های مختلف برقراری ارتباط با مشتریان آشنایی کاملی داشته باشد و در این زمینه از مهارت کافی برخوردار باشد. با توجه به اینکه روز به روز بر تنوع و کیفیت محصولات مختلف در بازار افزوده می شود، فضای بسیار رقابت آمیزی بین صاحبان کسب و کار ایجاد می شود. بنابراین مشاور فروش وظیفه دارد که شرایط مناسبی را برای جذب مشتری فراهم کند و سود دهی شرکت یا کسب و کار را افزایش دهد.

مشاور فروش باید همه چالش ها و موانع موجود در کسب و کار مورد نظر خود را بررسی کند و برای حل مشکلات از راه حل های نوین و مدرن استفاده کند. او وظیفه دارد که مشکلات موجود در مسیر کاری صاحبان کسب و کار را به آن ها بگوید و زمینه مناسبی را برای حل این مشکلات فراهم کند.

مشاور فروش باید با انواع تبلیغات و روش های فروش در فضای اینترنتی و شبکه های مجازی آشنایی کاملی داشته باشد و بتواند از طریق فضای مجازی، شرایط مناسبی را برای جذب مشتری ایجاد کند‌. هر چقدر که شناخت مشاور بازاریابی و فروش از شبکه های مجازی و پلتفرم های مختلف بیشتر باشد، توانایی او برای جذب مشتری افزایش می یابد.

 

مشاوره بازاریابی و تبلیغات باید بتواند بازار های هدف را به خوبی شناسایی کند و محصولات شرکت مورد نظر را با استفاده از بهترین شیوه های ارتباطی به آن ها معرفی کند. او باید فعالیت اقتصادی بازار های هدف را به طور دائم بررسی کند.

شرکت مشاوره بازاریابی و تبلیغات چیست؟

امروزه تعداد زیادی شرکت مشاوره بازاریابی در زمینه فروش محصولات شرکت ها و کسب و کار های مختلف فعالیت می کنند و زمینه مناسبی را برای برگزاری انواع کمپین های تبلیغاتی برای جذب مشتری فراهم می کنند. صاحبان کسب و کار می توانند برای رونق و بهبود شرایط کاری خود با انواع شرکت مشاوره تبلیغات برای مدت زمان مشخصی قرارداد کاری ببندند و از تجربه کاری آن ها برای بهبود وضعیت اقتصادی خود استفاده کنند. در چند سال اخیر تعداد زیادی شرکت در زمینه مشاوره تبلیغات و بازاریابی و مشاوره مارکتینگ در کشور ایران تأسیس شده اند که تعدادی از این شرکت ها به طور قانونی فعالیت می کنند و دارای مجوز های رسمی و قانونی از سازمان ها و اداره های مربوطه هستند. اما تعدادی از شرکت های بازاریابی از نیرو های غیر متخصص تشکیل شده اند و به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و هدف آن کلاهبرداری و سوء استفاده مالی از صاحبان کسب و کار می باشد. بنابراین صاحبان کسب و کار باید در انتخاب مشاوره فروش و شرکت بازاریابی بسیار دقت کنند تا دچار خسارت های مالی نشوند‌.

ورود

پشتیبانی کاسب یار

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.