مشاوره برندینگ

مشاوره امور مالی و مالیاتی یکی از مهم ترین انواع مشاوره های تخصصی است که در زمینه امور مالی، حسابداری و نحوه پرداخت مالیات، شرایط مناسبی را برای بهبود کارایی و عملکرد کسب و کار های مختلف فراهم می کند‌. امروزه تعداد زیادی شرکت در زمینه مشاوره امور مالی و مالیاتی به طور تخصصی فعالیت می کنند.

آشنایی با مشاوره برندینگ

برندینگ یکی از مهم ترین و اصلی ترین فرآیند ها در تجارت های امروزی می باشد. بسیاری از افرادی که قصد دارند تا میزان فروش محصولات خود را افزایش دهند، بایستی از طریق برندینگ اقدام کنند و محصولات و کالا های مورد نظر خود را در قالب برندینگ به مشتریان خود ارائه دهند. شرکت های بسیاری در سطح کشور در زمینه ی برندینگ فعالیت می کنند. در این شرکت ها افراد متخصص و کارآزموده ای هستند  که می توانند به افراد مشاوره دهند تا این افراد بتوانند در زمینه ی کاری خود موفق تر عمل کنند. برند سازی دارای مراحل خاص و ویژه ای می باشد. در این مقاله سعی خواهیم کرد تا شما را با موضوع برند سازی آشنا کرده و درباره ی  آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. با ما همراه باشید.

مشاوران حوزه برندینگ کاسب یار

دکتر بهاره بهارلویی

بهاره بهارلویی، دارای مدرک دکترای تخصصی اقتصاد گرایش بین الملل است و مدرک کارشناس ارشد خود را نیز در رشته اقتصاد گرایش صنعتی گرفته است. خانم بهارلویی تجربه 11 سال فعالیت در حوزه شناخت، مطالعه و تحلیل اقتصاد ایران را دارند و به طور فعال در حوزه آموزش و مشاوره ویژه مدیران کسب و کارها کار می کنند. آموزش ها و مشاوره های دکتر بهارلویی در حوزه شناخت، ورود و سبدچینی در بازارهای مالی برای افراد، آنالیز و تحلیل کسب و کارها از طریق بررسی و تحلیل صورت های مالی کسب و کارها است و خودشان نیز در بازارهای مالی و سرمایه گذاری فعال هستند.

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار است و سابقه آموزش برنامه نویسی به زبان C را به مدت ۲ سال در فنی حرفه ای دارد. خانم چهارخطی بیش از سه سال است که در حوزه آموزش تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی فعال است و به بیش از ۴۰ کسب و کار، تحلیل و بررسی رسانه های اجتماعی (اینستاگرام، لینکدین و یوتوب) و تولید محتوا را آموزش داده است. از دیگر تجربیات و موضوعات تدریس خانم چهارخطی دیجیتال مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ به صورت تخصصی است.

مریم وجود

مریم وجود

مریم وجود، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مترجمی زبان گرفته است. خانم وجود بیش از 10 سال است که در در زمینه فروش فعالیت متمرکز دارند و آموزش پرسنل فروش بیش از 100 کسب و کار را در این سال ها بر عهده داشتند.

مهندس شادی علویان

شادی علویان

شادی علویان دارای مدرک کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مهندس کامپیوتر گرفته است. خانم علویان بیش از 5 سال است که در حوزه طراحی وب سایت فعال هستند. هم چنین بیش از 3 سال سابقه حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی کسب و کارهای اینترنتی را دارند.

مهندس پگاه جلالی

پگاه جلالی

پگاه جلالی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع است. بیش از 8 سال سابقه تدریس زبان دارد و بیش از 5 سال است که برای صنایع مختلف تولید محتوا (به زبان فارسی و انگلیسی) انجام می دهد. دو سال است که کار حرفه ای در زمینه سئو (SEO) و بهینه سازی سایت های فروشگاهی، خدماتی و آموزشی را شروع کرده است.

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت برند و دانشجوی PHD مدیریت بازاریابی است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی بین الملل و مدرک کارشناسی را در رشته مدیریت صنعتی گرفته است. دکتر داوود احمدی مربی برندینگ است و علاوه بر کارآفرینی در حوزه های مختلف مثل نساجی، کاشی و سرامیک، املاک و .. سابقه ۷ ساله در مشاوره به بیش از 200 کسب و کار را دارد.

دکتر داوود احمدی ماموریت خود را در مرحله اول، توسعه خودش و در ادامه توسعه مدیرانی می داند که می توانند با رشد کسب وکارهایشان و رسیدن به مرحله رقابت در بازارهای جهانی، اقتصاد ایران عزیز را نجات دهند.

 

 

[purchase_link id=”12071″ text=”خرید و دانلود” style=”button” color=”blue”]

نمی دانید از کجا شروع کنید؟

جهت رزرو مشاوره برندینگ می توانید با پر کردن فرم درخواست مشاوره شروع کنید.

مشاور برندینگ چه کار هایی را انجام می دهد؟

همانطوری که در ابتدای این مقاله خدمت شما عزیزان عرض کردیم، شرکت های بسیاری در سطح کشور در زمینه ی مشاوره برای برندینگ محصولات و کالا های مختلف فعالیت می کنند. هر شرکت یا مجموعه ای که بتواند اطلاعات دقیق تر و مناسب تری را به افراد ارائه کند، بدیهی است که مشتریان و طرفداران بیشتری نیز خواهد داشت.

این شرکت ها با استخدام مشاوران و کارشناسان فعال در حوزه ی برندینگ؛ سعی می کنند تا روز به روز بر تعداد طرفداران خود در این زمینه بیفزایند. هر شرکت یا مجموعه ای که بتواند به صورت 24 ساعته و شبانه روزی به مردم خدمات ارائه دهد، طبیعتا مشتریان بیشتری را به سمت خود جذب خواهد کرد. مشاور برندینگ معمولا اطلاعات کامل و جامعی در مورد چگونگی برند سازی دارد و به کمک این اطلاعات می تواند به افراد کمک کند تا میزان فروش محصولات خود را بالاتر ببرند.

مشاوره برندسازی

مشاوره برندسازی به مجموعه فعالیت هایی گفته می شود که افراد مشاور به افراد می دهند تا از طریق این مشاوره ها این افراد بتوانند در کسب و کار خود رونق ایجاد کنند. به عنوان مثال شما دارای یک مغازه یا فروشگاه در سطح شهر هستید که مشتریان زیادی ندارید و برای این که بتوانید تعداد مشتریان خود را افزایش دهید، به هر کاری در زمینه ی تبلیغات دست می زنید. اما باز هم ممکن است به هدف نهایی که مد نظر شماست نایل نشوید و در این زمینه دچار مشکل شوید. در این گونه موارد بهتر است با افراد مشاور در این زمینه صحبت کرده و نظر آن ها در مورد مسائل مربوطه جویا شوید.

شرکت هایی که در زمینه ی مشاوره به مردم و کاسبان در سطح شهر فعالیت می کنند، برای این که بتوانند بر تعداد مشتریان و طرفداران خود بیفزایند، اقدام به استخدام مشاوران خبره و کارآزموده می نمایند تا از این طریق بتوانند مشاوره های خوب و مناسبی را به افراد بدهند. هر چقدر که یک شرکت خاص در زمینه ی برندسازی موفق تر عمل کند، بدیهی است که تعداد افراد بیشتری مایل خواهند بود تا با آن شرکت مورد نظر همکاری کنند.

مشاور برند به چه کسی گفته می شود؟

مشاور برند به کسی گفته می شود کارش مشاوره دادن در ارتباط با برند سازی می باشد. هر شرکت و کارخانه ای که از برند محبوب تر و مشهور تری برخوردار باشد، بدیهی است که محصولات شرکت و کارخانه ی مورد نظر در مدت زمان کم تری به فروش می رسند و میزان فروش محصولات در مورد آن شرکت و کارخانه نیز بیشتر از حالت عادی می باشد.به عنوان مثال یک محصول توسط یک شرکت خاص در سطح کشور تولید می شود و به بازار این محصولات عرضه می شود. در روز های اول طبیعی است که تعداد مشتریان محصول مورد نظر زیاد نخواهند بود. اما با تبلیغاتی که در زمینه ی برند سازی و به کمک مشاوران و متخصصان فعال در این حوزه صورت می گیرد، محصول مورد نظر به یک برند معتبر در سطح کشور تبدیل می شود که بسیاری از افراد هر روزه این محصول را برای خانه و خانواده ی خود خریداری می کنند. لذا مشاوره برند یکی از مهم ترین فعالیت ها و اقداماتی است که توسط مشاور برند انجام می شود.

بررسی خصوصیات مشاور بازاریابی اینترنتی

مشاور بازاریابی اینترنتی باید در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ مثل بازاریابی آنلاین، تولید محتوا و طراحی و ساخت وب سایت از دانش و آگاهی کافی برخوردار باشند و در این زمینه سابقه کاری معتبری داشته باشند.

 مشاور بازاریابی اینترنتی باید در رشته های مهندسی کامپیوتر یا مدیریت به طور تخصصی و آکادمیک تحصیل کرده باشد با اینکه دوره های آموزشی مختلفی را در این زمینه با موفقیت پشت سر گذاشته باند.

مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بتواند نیاز ها و خواسته های مخاطبان را در انواع کسب و کار های آنلاین شناسایی کند و برای جذب آن ها از روش های مناسب استفاده کند.

او باید در زمینه کاری خود دارای ایده های کاملا خلاق و جدید باشد تا بتواند با استفاده از ایده های خود شرایط مناسبی را برای جذب مشتری های مختلف فراهم کند.

مشاوره برندسازی شخصی

بسیاری از افرادی که کارخانه یا شرکت شخصی خود را تاسیس می کنند، برای این که بتوانند هر چه سریع تر میزان فروش محصولات خود را افزایش دهند، بایستی برای محصولات خود برندسازی انجام دهند. مشاورین بسیاری در سطح کشور در زمینه ی برندسازی شخصی فعالیت می کنند. مشاوره برندسازی شخصی به این افراد کمک می کند تا در زمینه ی بازاریابی محصولات و برندینگ آن ها پیشرفت های مناسبی داشته باشند و بتوانند در مدت زمان کوتاهی تعداد زیادی از محصولات خود را به فروش برسانند. لذا برندینگ محصول از میزان اهمیت بالایی در فروش آن برخوردار بوده و هر چقدر که برندینگ محصول قوی تر باشد، طبیعتا فروش آن نیز بالاتر خواهد بود.

مراحل پرسونال برندینگ

مراحل برندینگ شامل مراحلی است که باید به طور مرتب از ابتدا تا انتهای آن طی شوند. این مراحل، همانطوری که از نامشان نیز بر می آید، پرسونال و تخصصی بوده و افراد باید این مراحل را به دقت طی کنند تا برندینگ آن ها انجام شده و محصولات آن ها فروش بالایی داشته باشند. شرکت هایی که در زمینه ی آموزش برندینگ محصول در ایران فعالیت می کنند، به کمک مشاورانی که در این زمینه به استخدام خود درآورده اند، آموزش برندسازی را در دستور کار خود قرار می دهند و برندینگ محصول توسط این گونه شرکت ها انجام می شود.

کلام پایانی

در این مقاله سعی شد تا شما را با موضوع برندینگ آشنا کرده و درباره ی آن توضیحاتی را خدمت شما عزیزان عرض کنیم. همچنین سعی کردیم تا در ارتباط با مشاوره برندینگ نیز صحبت هایی با شما داشته باشیم. در ارتباط با آموزش برندسازی و مراحل پرسونای برندینگ نیز صحبت کردیم و درباره ی هر کدام از آن ها توضیحاتی را عرض کردیم. امیدواریم این مقاله که درباره ی مشاوره برندینگ بود، بتواند رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نماید و از مطالبی که در این مقاله خدمت شما عنوان شد، استفاده کافی را برده باشید.

ورود

پشتیبانی کاسب یار

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.