مشاوره مدیریت و رهبری

مشاوره امور مالی و مالیاتی یکی از مهم ترین انواع مشاوره های تخصصی است که در زمینه امور مالی، حسابداری و نحوه پرداخت مالیات، شرایط مناسبی را برای بهبود کارایی و عملکرد کسب و کار های مختلف فراهم می کند‌. امروزه تعداد زیادی شرکت در زمینه مشاوره امور مالی و مالیاتی به طور تخصصی فعالیت می کنند.

آشنایی با مشاوره مدیریت و رهبری

مشاوره مدیریت و رهبری یکی از مهم ترین انواع مشاوره های تخصصی و مدرن است که برای ارتقای سطح کیفیت مدیریت توسط شرکت ها و صاحبان کسب و کار های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. مشاور مدیریت سعی می کند که با استفاده از تحصیلات آکادمیک و تجربه های کاری خود، وضعیت کاری و نحوه عملکرد شرکت های مختلف را بررسی کند و برای بهبود وضعیت اقتصادی و مدیریت شرکت ها بهترین راه حل ها و راهکار های عملی را به مدیران و صاحبان کسب و کار ارائه دهد. مدیران می توانند با استفاده از مشاوره مدیریت، آینده بسیار روشن و موفقیت آمیزی را برای پیشرفت شرکت یا کسب و کار خود فراهم کنند و خود را برای برخورد با مشکلات و حوادث غیر قابل پیش بینی که ممکن است در مسیر کاری آن ها پیش بیاید آماده کنند. اگر شما هم می خواهید که وضعیت کاری شرکت یا کسب و کار خود را تغییر دهید و با شیوه های جدید و مدرن مدیریتی آشنا شوید می توانید با افراد متخصص و مشاوران مدیریتی صحبت کنید و از راهنمایی های آن ها برای ارتقای کسب و کار خود استفاده کنید.

مشاوران حوزه مدیریت و رهبری کاسب یار

دکتر بهاره بهارلویی

بهاره بهارلویی، دارای مدرک دکترای تخصصی اقتصاد گرایش بین الملل است و مدرک کارشناس ارشد خود را نیز در رشته اقتصاد گرایش صنعتی گرفته است. خانم بهارلویی تجربه 11 سال فعالیت در حوزه شناخت، مطالعه و تحلیل اقتصاد ایران را دارند و به طور فعال در حوزه آموزش و مشاوره ویژه مدیران کسب و کارها کار می کنند. آموزش ها و مشاوره های دکتر بهارلویی در حوزه شناخت، ورود و سبدچینی در بازارهای مالی برای افراد، آنالیز و تحلیل کسب و کارها از طریق بررسی و تحلیل صورت های مالی کسب و کارها است و خودشان نیز در بازارهای مالی و سرمایه گذاری فعال هستند.

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی

صفیه چهارخطی دارای مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار است و سابقه آموزش برنامه نویسی به زبان C را به مدت ۲ سال در فنی حرفه ای دارد. خانم چهارخطی بیش از سه سال است که در حوزه آموزش تولید محتوا برای رسانه های اجتماعی فعال است و به بیش از ۴۰ کسب و کار، تحلیل و بررسی رسانه های اجتماعی (اینستاگرام، لینکدین و یوتوب) و تولید محتوا را آموزش داده است. از دیگر تجربیات و موضوعات تدریس خانم چهارخطی دیجیتال مارکتینگ و ایمیل مارکتینگ به صورت تخصصی است.

مریم وجود

مریم وجود

مریم وجود، دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مترجمی زبان گرفته است. خانم وجود بیش از 10 سال است که در در زمینه فروش فعالیت متمرکز دارند و آموزش پرسنل فروش بیش از 100 کسب و کار را در این سال ها بر عهده داشتند.

مهندس شادی علویان

شادی علویان

شادی علویان دارای مدرک کارشناسی ارشد تجارت الکترونیک است و مدرک کارشناسی خود را نیز در رشته مهندس کامپیوتر گرفته است. خانم علویان بیش از 5 سال است که در حوزه طراحی وب سایت فعال هستند. هم چنین بیش از 3 سال سابقه حرفه ای در زمینه دیجیتال مارکتینگ، سئو و بهینه سازی کسب و کارهای اینترنتی را دارند.

مهندس پگاه جلالی

پگاه جلالی

پگاه جلالی دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مهندسی صنایع است. بیش از 8 سال سابقه تدریس زبان دارد و بیش از 5 سال است که برای صنایع مختلف تولید محتوا (به زبان فارسی و انگلیسی) انجام می دهد. دو سال است که کار حرفه ای در زمینه سئو (SEO) و بهینه سازی سایت های فروشگاهی، خدماتی و آموزشی را شروع کرده است.

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی

دکتر داوود احمدی دارای مدرک دکتری در رشته مدیریت برند و دانشجوی PHD مدیریت بازاریابی است. او مدرک کارشناسی ارشد خود را در رشته مدیریت بازرگانی، گرایش بازاریابی بین الملل و مدرک کارشناسی را در رشته مدیریت صنعتی گرفته است. دکتر داوود احمدی مربی برندینگ است و علاوه بر کارآفرینی در حوزه های مختلف مثل نساجی، کاشی و سرامیک، املاک و .. سابقه ۷ ساله در مشاوره به بیش از 200 کسب و کار را دارد.

دکتر داوود احمدی ماموریت خود را در مرحله اول، توسعه خودش و در ادامه توسعه مدیرانی می داند که می توانند با رشد کسب وکارهایشان و رسیدن به مرحله رقابت در بازارهای جهانی، اقتصاد ایران عزیز را نجات دهند.

 

 

[purchase_link id=”12071″ text=”خرید و دانلود” style=”button” color=”blue”]

نمی دانید از کجا شروع کنید؟

جهت رزرو مشاوره مدیریت و رهبری می توانید با پر کردن فرم درخواست مشاوره شروع کنید.

مشاوره مدیریت و رهبری چیست؟

در دنیای امروز بیشتر مشاوران به طور تخصصی فقط در یک زمینه کاری مشخص فعالیت می کنند و سعی می کنند که صرفا به جنبه های مختلف زمینه کاری مورد نظر خود تسلط و آگاهی کامل پیدا کنند. مثلا یک مشاور بازاریابی در یک سازمان یا شرکت فقط در زمینه فروش و تبلیغات محصولات فعالیت می کند و در حیطه های کاری مختلف شرکت مثل بهبود تعامل کارکنان شرکت با یکدیگر یا چگونگی مدیریت و رهبری شرکت تخصصی ندارد. اما مشاور مدیریت در یک شرکت یا کسب و کار در زمینه های مختلفی فعالیت می کند و همه جوانب کاری شرکت را بررسی می کند تا بتواند بهترین راه حل ها و راهکار ها را برای حل مشکلات شرکت یا ارتقای سطح عملکرد کارکنان شرکت ارائه دهد.

بررسی خدمات مشاوره مدیریت

 اکثر افراد تصور می کنند که دامنه کاری و فعالیت مشاور مدیریت بسیار محدود است و صرفا به حل مشکلات پیش آمده در یک سازمان یا شرکت می پردازد. اما مشاور مدیریت علاوه بر حل مشکلات پیش آمده در شرکت یا سازمان می تواند با بررسی جنبه های مختلف مثل بررسی وضعیت کاری کارکنان و نحوه مدیریت مدیران ارشد از بروز انواع مشکلات مختلف در شرکت یا سازمان جلوگیری کند.

 مشاور مدیریت نقش مهمی در جلوگیری از بروز مشکلات در شرکت دارد و در زمان بروز مشکلات پیش بینی نشده از بهترین راه حل ها و راهکار ها برای حل آن ها استفاده می کند. بنابراین صاحبان کسب و کار می توانند با استفاده از مشاوره مدیریتی زمینه مناسبی را برای عملی کردن ایده های تئوری و خلاقانه خود فراهم کنند‌ و کسب و کار خود را از گزند آسیب ها و مشکلات اقتصادی در امان نگه دارند‌.

امروزه تعداد زیادی شرکت مشاوره مدیریت برای حل مشکلات اقتصادی و بهبود وضعیت مدیریت یا رهبری کسب و کارهای مختلف در کشور ایران و سایر کشور های جهان تأسیس شده اند و مطابق با قوانین و مقررات بین المللی در زمینه مشاوره مدیریت کسب و کار فعالیت می کنند. شرکت های مشاوره مدیریت نقش بسیار مهم و پر رنگی در بهبود کارایی و عملکرد مدیران کسب و کار های مختلف دارند و سعی می کنند که از بهترین و متخصص ترین افراد برای تشکیل انواع گروه های مدیریتی مختلف مثل گروه مشاوره مدیریت استفاده کنند‌. بدیهی است هر چقدر که یک شرکت مشاوره مدیریت عملکرد مناسب تری در بهبود وضعیت کاری، روابط بین کارکنان و مدیریت یا رهبری یک شرکت یا سازمان داشته باشد، صاحبان کسب و کار برای همکاری با این شرکت مشاور مدیریت مشتاق تر می شوند.

مشاوره مدیریت منابع انسانی چیست؟

مشاور منابع انسانی باید با انواع روش های استخدام و جذب کارکنان آشنایی کاملی داشته باشد تا بتواند از بهترین روش استخدامی برای به کار گیری و جذب کارکنان متخصص و کارآزموده در یک شرکت یا سازمان استفاده کند و در زمینه کنترل و مدیریت نیروی انسانی از مهارت و تسلط کافی برخوردار باشد.

مشاور منابع انسانی باید بتواند با استفاده از روش های مختلف مثل افزایش دستمزد یا تعیین پاداش برای کارکنان، انگیزه آن ها را برای کارایی و عملکرد بهتر افزایش دهد. او می تواند با ایجاد یک فضای رقابت انگیز سالم بین کارکنان، بازدهی کاری آن ها را ارتقا دهد و در نتیجه وضعیت کاری شرکت یا سازمان را بهبود دهد.

مشاور منابع انسانی باید در زمینه های حقوقی مثل شرایط قانون کار، نحوه تنظیم قرارداد های کاری بین کارکنان با شرکت و قوانین بیمه تامین اجتماعی از اطلاعات کافی برخوردار باشد تا بتواند در این زمینه به شرکت یا سازمان خدمت رسانی کند‌.

مشاور منابع انسانی باید با انواع روش های مدیریتی آشنایی کاملی داشته باشد تا بتواند به مدیران و صاحبان کسب و کار در زمینه اداره کردن و کنترل شرکت کمک کند.

ورود

پشتیبانی کاسب یار

سوالی دارید ؟ یکی از روش های زیر را برای دریافت پیشتیبانی انتخاب کنید.