Search

از سال ها قبل شروع شد

…. هادی احمدی و داوود احمدی که پس از پشت سر گذاشتن فراز و نشیب های بسیار و فراگرفتن چند و چون کار حالا در کسب و کارهایشان موفق شده بودند تصمیم گرفتند مجموعه ای را خلق کنند که به کسب وکارها خدمات و آموزشهایی ارائه کند تا آنها را آزمون و خطاهای گران نجات دهد و مسیر رشدشان را تسهیل کند. در همین راستا به فکر خلق یک شرکت مشاوره مدیریت به نام اقیانوس آبی افتادند و در سال ۱۳۹۳ اقیانوس آبی تاسیس شد. برای مشاهده وبسایت اقیانوس آبی اینجا کلیک کنید.

اصلی ترین ارزشی که در اقیانوس آبی جریان داشت مشتری مداری و تخصص محوری بود که باعث رشد روز افزون اقیانوس آبی و افزایش تقاضا و کامل تر شدن دامنه خدمات و تیم اقیانوس آبی شد.

پیشنهاد میکنم داستان اقیانوس آبی را بخوانید تا بیشتر با مسیری که طی کرده ایم آشنا شوید.

اپیدمی مشاوران کسب و کار

با گذشت سال ها و پس از تجربه های موفق در اقیانوس آبی،‌ در سال ۱۳۹۸ و با افزایش تعداد مدعیان حوزه آموزش و مشاوره کسب و کار،‌ ایده یک سیستم مشاوره آنلاین که بتواند جایگزین آموزشهای بی پایه و اساس و مشاوره های سلیقه ای و بدون عارضه یابی باشد توسط داوود احمدی مطرح شد.

در بهار ۱۳۹۹ و همزمان با اپیدمی کرونا و به خطر افتادن کسب و کار ها، کاسب یار خلق شد.

ماموریت کاسب یار کمک به کسب و کارها برای استفاده حداکثری از توانایی ها و پتانسیل خود می باشد.

کاسب یار، دستیار هوشمند کسب و کار

اگه کسب و کار داری، حتما درگیر مسائل ریز و درشتی هستی که هر روز باهاشون درگیری، راه حل بعضی ها رو می دونی و بعضی ها رو هم با کمک دوستان و اطرافیان حل می کنی، اما بعضی از اون ها به همین راحتی حل نمیشن و حلشون نیاز به کمک گرفتن از یک مشاور یا انسان با تجربه تر داره. اما اگه هزینه های مشاوره زیاد باشه یا مشاور خوبی در دسترست نباشه پرونده ی اون مسئله باز می مونه و هر روز روی اعصابته و بهت ضربه میزنه.

دستیار مشاوره کسب و کار،‌ به عنوان هسته ی اصلی کاسب یار در حل مسائل کاری مثل فروش، مالی و حسابداری، منابع انسانی، بازاریابی، سیستم سازی و استراتژی به شما کمک می کنه.

کاسب یار چه کارهایی انجام میده ؟

۱. دستیار مشاوره کسب و کار

همون طور که قبلا هم گفته شد، هسته اصلی کاسب یار دستیار مشاوره کسب و کار هست. وقتی شما روی دکمه ی شروع مشاوره کلیک کنید، از شما تعدادی سوال پرسیده میشه تا مشکلات و عارضه های کسب و کارتون رو تشخص بده و بتونه به شما راهکار های درستی ارائه بده.

بعد از پاسخ دهی به سوالات و بعد از چند ثانیه سیستم به صورت خودکار شما رو به صفحه ی مشاوره منتقل میکنه و شما می تونید برای حل مسائل کسب و کارتون راهکار بگیرید.

۲. کازیو

شما میتونید تمامی اسناد ( فرم ها، چک لیست ها، قرارداد ها، شرح شغل ها و… ) که توی کسب و کارتون به اونها نیاز دارید رو توی کازیو پیدا کنید.

ممکنه توی بعضی از راهکار هایی که توسط دستیار مشاوره گرفتین و یا توی یکی از دوره های حضوری و یا عیر حصوری اقیانوس آبی به شما سندی معرفی شده باشه که مطمئنا همه ی اونها توی کازیو هستن.

۳. جعبه ابزار

مدیران کسب و کار ها برای افزایش بهره وری کارمندان و کسب و کار نیاز دارند تا از جدیدترین ابزار های روز ( نرم افزاها، وبسایت ها و … ) کمک بگیرند تا بتوانند به ساده ترین کل ممکن داده ها و اطلاعات کسب و کار خود را ساماندهی کرده و تحلیل کنند. کار با این ابزار های نیازمند آشنایی و آموزش است. کاسب یار تلاش می کند با تولید آموزش های ابزار های مدیریت به کسب ک کار های کمک کند دغدغده ای برای این موضوع نداشته باشند.

۴. کتابخانه

کارآفرینان و  مدیران کسب و کارها می توانند در کتابخانه کاسب یار به خلاصه جدیدترین و بهترین کتاب های کسب و کار در دنیا دسترسی داشته باشند.

زمینه این کتاب ها: رشد کسب و کار، کارآفرینی، بازاریابی و تبلیغات، مدیریت، رهبری و بهبود فردی هستند.

۵. مقالات

در بخش مقالات به این موضوعات پرداخته می شود :

  • به بررسی مشکلات کسب و کار ها پرداخته و برای آنها راهکار ارائه می شود.
  • آموزش استفاده از اسنادی که در کازیو ارائه شده اند و برای استفاده نیاز به آموزش دارند.
  • آموزش تحلیل اسنادی که در کازیو ارائه شده اند.

امکانات و خدمات کاسب یاز به اینجا محدود نشده و بزودی امکانات بیشتری اضافه خواهد شد.

رسالت ما

کشور ایران برای سر افرازی نیازمند اقتصادی پر رونق است و این خود مدیرانی موفق و آگاه می خواهد. مدیرانی که ابتدا با گذشتن از سطح شهر و دیار خود در سطح ملی رشد کنند و آماده رقابت در سطح جهانی شوند. این رسالت تیم ماست و برای این مهم دست از تلاش بر نمیداریم.