مشاوره کسب و کار کاسب‌یار

شما را در مسیر توسعه و رشد کسب‌و‌کارتان همراهی میکنیم

برای حل مشکلات امروز کسب و کارتان،‌ لازم نیست آزمون و خطا کنید و هزینه های گزاف بپردازید، کافیست از یک مشاور کار خبره کمک بگیرید.

1000+

مدیر به ما اعتماد کرده اند

 • مشاوران کاسب‌یار در صنایع مختلفی کارآفرینی کرده و با مشکلات و چالش های بازار کاملا اشنا هستند. 
 • مشاوران کاسب‌یار به جای مشاوره عمومی و کلی، بر مبنای مشکلات شما راهکار ارائه می دهند.
 • مشاوره کسب وکار کاسب یار با توجه به تعداد و ظرفیت کاری پرسنل شما و توان مالی به شما راهکار ارائه می دهند.
 • مشاوران کاسب‌یار علاوه بر تشخیص مشکلات و ارائه راه حل، شما را تا حصول نتیجه همراهی و پشتیبانی می کند.

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

مشاوره بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

در چه حوزه هایی میتوانم مشاوره کسب‌و‌کار بگیرم؟

مشاوره راه اندازی کسب و کار

مشاوره آمار و شناخت بازار

مشاوره بازاریابی و فروش

مشاوره برندینگ

مشاوره مدیریت و رهبری

مشاوره امور مالی و مالیاتی

مشاوره مذاکره و ارتباط موثر

مشاوره حقوقی و امور قراداد

مشاوره سیستم سازی

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

مشاوران کاسب‌یار

تیمی که برای خلق یک کسب و کار بی نظیر به شما کمک می کنند.

هیچ داده ای یافت نشد

مراحل دریافت مشاوره کسب وکار از کاسب‌یار

عضویت در سایت

برای استفاده از امکانات سایت و خدمات مشاوره کاسب‌یار لازم است ابتدا در سایت عضو شوید. عضویت در کاسب‌یار رایگان است و کمتر از ۱ دقیقه زمان می برد.

تحلیل کسب و کار

مبنای هر مشاوره کسب وکار و ارائه راهکار صحیح، شناخت مشاور از کسب و کار شما، نقاط قوت وهمچنین نقاط قابل بهبود آن است. بنابراین لازم است ابتدا با کمک نرم افزار تحلیل کسب و کار کاسب‌یار،‌ کسب و کار خود را تحلیل کنید.

انتخاب مشاور

پس از اینکه کسب و کار خود را تحلیل کردید، با توجه به وضعیت کسب و کار خود یکسری راهکار دریافت می کنید، چنانچه همچنان احساس می کنید به دریافت مشاوره نیاز دارید با توجه به زمینه مورد نیاز مشاور خود را انتخاب کنید.

تکمیل فرم رزرو

پس از انتخاب مشاور، در صفحه پروفایل مشاور می توانید،‌ تخصص‌ها، سوابق علمی و اجرایی مشاور را مشاهده کنید و از طریق فرم موجود در آن صفحه، درخواست خود را ثبت کنید.

هماهنگی جلسه

پس از ثبت درخواست مشاوره و پرداخت حق مشاوره، همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن برای هماهنگی زمان جلسه با شما تماس می گیرند و هماهنگی های لازم را با شما انجام می دهند.

دریافت مشاوره

در زمان تعیین شده برای جلسه همکاران ما با شما تماس میگیرند و در صورت لزوم نحوه‌ی برقراری ارتباط را به شما آموزش می دهند و سپس شما را به مشاور جهت برگزاری جلسه متصل میکنند.

روش های دریافت مشاوره کسب وکار

مشاوره ویدئویی

پیشنهاد ما برای جلسات مشاوره، تماس تصویری از طریق نرم افزار گوگل میت (Google Meet) است، چون نیاز به نصب هیچ نرم افزار خاصی نیست و همچنین امکان اتصال از طریق موبایل و کامپیوتر وجود دارد. با این حال اگر به هردلیل تماس صوتی را ترجیح بدهید این امکان نیز محیاست.

مشاوره تلفنی

در صورتی که تمایل داشته باشید جلسه‌ی مشاوره تلفنی و صورتی برگزار شود چنانچه دسترسی به اینترنت با کیفیت برای شما محیا باشد تماس از طریق واتساپ (Whatapp) را بدلیل کیفیت بالای صدا پیشنهاد می کنیم. اما همچنان امکان تماس از طریق خطوط موبایل و ثابت نیز امکان پذیر است.

کیفیت و اثربخشی راهکارها را تضمین میکنیم

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب وکار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره کسب و کار

زمانی که صحبت از مشاوره کسب و کار business consultant برای رونق و موفقیت بیشتر شغلی به میان می آید، برای خیلی از مدیران و صاحبان کسب و کار این سوالات پیش میاید که اصلا چرا باید از مشاور کسب و کار کمک گرفت؟ مشاوره کسب وکار در پیشرفت و ترقی فرصت های شغلی چه تاثیری می گذارد؟ در این مطلب قصد داریم به همه سوالات شما در زمینه مشاوره کسب و کار جواب بدهیم. پیشنهاد کاسب یار، سایت مشاوره کسب و کار، این است که برای دریافت جواب سوالاتتان ابتدا ویدئو زیر را ببینید و بعد ادامه متن را بخوانید:

امروزه راه اندازی یک کسب و کار موفق از اهداف بسیاری از جوانان است. آن ها برای پیشرفت و‌ توسعه تجارت خود ایده های بسیار خلاقانه و هوشمندانه ای دارند، اما ایده تئوری به تنهایی نمی تواند موفقیت یک تجارت را تضمین کنند. همه ما می دانیم که باید بستر مناسبی برای عملی کردن این ایده ها فراهم شود. انسان ها در دنیای امروز نمی توانند در همه حیطه ها مثل علمی، اقتصادی، فرهنگی، سیاسی وتسلط و تخصص کافی داشته باشند. حال تصور کنید که در چنین فضای رقابت انگیز و استرس زا بخواهید کسب و کار خود را بدون داشتن هیچ‌گونه اطلاعات صحیح و تخصص کافی راه بیندازید و از مشاور مشورت نگیرید، بدیهی است که بعد از مدت زمان بسیار کوتاه در حرفه یا کسب و کار خود با مشکلات بسیار پیچیده ای مواجه می شوید.

جامعه شناسان اعتقاد دارند که سرعت در زندگی فردی و اجتماعی بشر نقش بسیار مهمی دارد و یکی از مهمترین عوامل مؤثر در رشد و پیشرفت کشور های در حال توسعه است. حال اگر جامعه بشری به تاثیر سرعت در زندگی فردی و اجتماعی خود توجه نکند و از این امر بسیار مهم غافل شود، در جنبه های مختلف زندگی دچار زبان و ضرر می شود

مشاوره کسب و کار چیست؟


مشاوران کسب و کار در حال کمک به شکل دهی کسب و کار هستند.

مشاوره کسب وکار به نوعی حرفه تخصصی گفته می شود که به مدیران، تاجران و صاحبان کسب و کار کمک می کند که بستر مناسبی را برای ارتقای سطح کیفیت کاری و پیشرفت شغلی خود فراهم کنند و مشکلات پیش آمده در مسیر شغلی خود را با درایت و بینش کافی حل کنند. صاحبان کسب و کار می توانند با استفاده از مشاوره کاری، آگاهی بیشتری نسبت به آینده کاری و شغلی خود پیدا کنند و خود را برای مقابله با مشکلات احتمالی که ممکن است در مسیر کاری آن ها پیش بیاید آماده کنند. امروزه تعداد زیادی مشاوره کسب و کار یا مشاور شغلی در زمینه های مختلف کسب و کار، متخصص و متبحر هستند و سعی می کنند که به جنبه های مختلف کاری خود مسلط باشند و مشکلات احتمالی را پیش بینی کنند و برای حل این مشکلات به مدیران و صاحبان کسب کار بهترین راه حل ها را ارائه دهند و آن ها را از سردرگمی یا ناامیدی نجات دهند‌. بنابراین مدیران می توانند از طریق مشاوره كاري، امکان شکست را در زمینه کاری خود به حداقل برسانند و شرایط ایده آلی را برای گسترش و توسعه فضای شغلی خود فراهم کنند‌ و به ایده ها و رویاهای خود جامه عمل بپوشانند‌.

در کنار همه رئیس جمهورهای بزرگ دنیا و یا کسانی که در حوزه های ورزشی و اجتماعی به موفقیت های بزرگ رسیده اند، همیشه یک مربی حضور داشته است. هر انسانی برای رسیدن به موفقیت نیازمند حضور فردی است تا نسبت به برخی ابعاد کار خود غافل نمانده و نقاط تمرکزش را به او یادآوری کند.
در حوزه مدیریت کسب و کار هم این قاعده پابرجا است. یک مدیر برای رسیدن به موفقیت به یک مربی نیاز دارد. یک مشاور کسب و کار همان مربی است.

حالا چطور یک مشاور خوب انتخاب کنیم؟

متاسفانه حد و مرز و سازمانی برای رتبه بندی و مجوز دادن به مشاورین و شرکت مشاوره کسب وکار وجود ندارد و مدیران باید خودشان این انتخاب سخت را انجام بدهد.
1. در حوزه مشاوره کسب و کار افرادی هستند که ادعای مشاوره عمومی دارند، یعنی می توانند در تمام ابعاد کسب و کار به مدیران کمک کنند. چنین ادعایی تنها با تحصیلات بالا و یا با سال ها تجربه صحت پیدا می کند. عموما افراد با تجربه های کم این ادعا را دارند که برای کسب و کارها خطرناک هستند.
راه حل این موضوع در این است که به صورت تخصصی از مشاورین کمک بگیرید. یعنی اگر مشکل منابع انسانی دارید، به سراغ متخصص این حوزه بروید و کمتر از مشاورین عمومی کمک بگیرید، زیرا به صورت سطحی به مشکلات کسب و کارتان میپردازند.
2. مشکل بعدی این است که برخی از افراد رزومه قوی ارائه می دهند. مثلا لوگوهای شرکت های مختلف را که با آن ها مشاوره کسب و کار داده اند در رزومه خود دارند. حتما استعلام بگیرید و تنها به یک رزومه مشاور کسب و کار اکتفا نکنید.
3. سعی کنید مرحله به مرحله سطح همکاری خود را با مشاور جلو ببرید. کل سازمان را در اختیار او قرار ندهید. با مشاوره های ساعتی و یا دوره های کوتاه آن مشاور پیش بروید تا اخلاق و دانش او را بهتر درک کنید.
4. حتما از مشاور خود بخواهید که عارضه یابی درست از سازمان شما ارائه دهد. یعنی چه تشخیصی از مشکلات کسب و کار شما دارد. پزشکان نیز تا درد را نفهمند، دارویی تجویز نمی کند.
5. حتما از مشاور شغلی خود بخواهید برنامه کاملی برای حل مشکلات سازمانتان به شما ارائه دهد، یعنی زمان بندی، راهکارها، هزینه مشاره خودش و هزینه راهکارهای اجرایی را کاملا مشخص کند.

چطور از خدمات یک مشاور کسب و کار خوب استفاده کنید؟

1. حتما بر مبنای برنامه مشاور کسب و کار خود پیش بروید. خارج از چهارچوب عمل نکنید و نگذارید دغدغه های دیگر شما را از اجرای برنامه باز دارد
2. بگذارید مشاور مشاور بماند. مشاور کسب و کار را طرف حساب پرسنل و مشتریان خود نکنید و او را در کارهای عملیاتی دخیل نکنید.
3. انتظار به جا از مشاور کسب و کار داشته باشید. او وظیفه اجرایی ندارد و باید با استفاده از قوت ها و فورصت ها و توان اجرایی شما برنامه بنویسد. اگر او را وارد کار اجرایی کنید، نمی تواند سامان را از بیرون تحلیل کند.
4. انضباط را رعایت کنید. جلسات، بازدیدها و مشاوره ها را به طور منظم انجام بدهید و حتما برای مشاوره برای کار زمان بگذارید.

مشاور کسب و کار کیست و چه خصوصیاتی دارد؟


یک مرد ویژگی های مشاور کار را شرح می دهد

مشاور کسب و کار به شخصی گفته می شود که به جنبه های مختلف یک نوع کسب و کار تسلط کافی دارد و در مورد مزایا، معایب و مشکلات احتمالی آن از دانش و بینش کافی برخوردار است. مشاور شغلی سعی می کند که جنبه های مختلف آن کسب و کار را به خوبی بررسی کند تا بتواند بهترین راه حل ها را به مدیران پیشنهاد بدهد و مسیر کاری را برای صاحبان کسب و کار هموار و صاف کند. بهترین مشاور کسب و کار کسی است که بتواند اطلاعات، تجارب و ایده های تئوری خود را در قالب بهترین راهکار های عملی به مشتریان خود ارائه دهد و به روند پیشرفت کسب و کار مدیران یا تاجران سرعت دهد و از بهترین روش ها و ایده های عملی برای ارتقای سطح کیفیت و کمیت زمینه شغلی مدیران استفاده کند‌. در ادامه به برخی از خصوصیات مشاور شغلی اشاره می کنیم. مشاور انلاین کسب و کار این روزها بیشتر مورد استقبال عموم قرار گرفته است.

 • تجربه کاری مشاور

مشاور کسب و کار به عنوان فردی با تجربه به مدیران کسب و کار کمک می کند

مشاور کسب وکار باید در زمینه کاری یا کسب و کار مورد نظر شما دارای تجربه و تخصص کافی باشد. بدیهی است هر چقدر که سابقه تجربه کاری مشاور در زمینه کاری مورد نظر شما بیشتر باشد، تسلط او نسبت به جنبه های مختلف کسب و کار بیشتر است و توانایی بیشتری برای حل مشکلات پیش آمده در طول مسیر کاری شما دارد. بنابراین شما در مشاوره برای کسب و کار باید به افرادی که در زمینه کاری خود متخصص و متبحر هستند مراجعه کنید و با آن ها مشورت کنید.

 • جلب اعتماد و اطمینان مشتری

مشاور شغلی باید علاوه بر اینکه در زمینه کاری خود مسلط و متبحر است، شخصی قابل اعتماد و اطمینان باشد و بتواند اطمینان مدیران و صاحبان کسب و کار را به خود جلب کند. اعتماد یکی از مهمترین فاکتور های ضروری برای همکاری و شراکت می باشد و نقش اساسی در عقد قرارداد بین مشاور و صاحب کار دارد. مشاور کار باید نسبت به شرایط درج شده در قرارداد کاملا متعهد و مسئولیت پذیر باشد و از همه توان و انرژی خود برای ارتقای سطح کیفیت کاری صاحب کار استفاده کند.

 • مهارت های عملی

از ویژگی های بهترین مشاوره کسب وکار این است که در زمینه کاری خود از مهارت های بسیار خاص و ویژه ای برخوردار باشد و بتواند از بهترین شیوه های کاری برای حل مشکلات ایجاد شده در مسیر کاری صاحبان کار یا مدیران استفاده کند. شما می توانید سابقه کاری و مهارت مشاور کار را از طریق وب سایت کاری مشاور، سایت های اینترنتی و تحقیق در مورد نحوه عملکرد او در پروژه های مختلفی که فعالیت کرده است بررسی کنید و در صورتی که از عملکرد و کارایی او راضی هستید و فکر می کنید که راهکار های او می تواند مسیر روشنی را برای پیشرفت کاری شما فراهم کند و به کسب و کار شما توسعه دهد با او قرارداد ببندید. مشاوره کسب و کار یکی از مهمترین انواع مشاوره های تخصصی است که امروزه توسط مدیران و صاحبان کار به منظور توسعه و گسترش کسب و کار انجام می شود‌.

 • نگرش و سیاست کاری

نگرش مشاور کسب و کار به ابعاد مختلف کسب و کار،‌ شرایط لازم را برای پیاده سازی ایده های تئوری فراهم می کند

امروزه تعداد زیادی مشاور شغلی به صورتی تخصصی و علمی در کشور ایران وسایر کشور های جهان در زمینه مشاوره کسب کار فعالیت می کنند و سعی می کنند که از بهترین راهکار های عملی برای توسعه و گسترش کسب و کار مدیران استفاده کنند و اطلاعات بسیار مفید و تخصصی را در اختیار آن ها قرار دهند‌. یکی از مهمترین خصوصیات مشاوره کسب وکار، طرز نگرش و بینش او نسبت به مسائل تئوری و عملی کسب و کار است. مشاور کار نباید دامنه کاری خود را به ایده های تئوری و ذهنی خود یا صاحب کسب و کار محدود کند. بلکه او باید سعی کند که شرایط مناسبی را برای عملی کردن ایده های تئوری فراهم کند و دامنه فعالیت های عملی و اجرایی خود را افزایش دهد. بنابراین بهتر است که در انتخاب مشاور شغلی به طرز نگرش و سیاست کاری او دقت ویژه ای کنید.

 • امکان برقراری ارتباط

مشاور کسب کار باید بتواند به صورت حضوری یا آنلاین با مشتریان خود به خوبی ارتباط برقرار کند‌ و توانایی بسیار زیادی در برقراری تعاملات اجتماعی و روابط بین فردی داشته باشد. بدیهی است هر چقدر که رفتار مشاور شغلی با صاحبان کسب و کار محترمانه تر و در چارچوب کاری باشد، امکان برقراری همکاری طولانی مدت بین آن ها افزایش می یابد‌. زیرا در چنین حالتی مدیران یا صاحبان کسب و کار اعتماد و اطمینان بیشتری نسبت به مشاور پیدا می کنند.

کاربرد های مشاوره مدیریت کسب و کار در پیشرفت شغلی


کاربرد های مشاوره مدیریت کسب و کار

مشاوره شغلی آنلاین یا حضوری می تواند زیر ساخت ها و زیر بناهای بسیار غنی و معتبری را برای پیشرفت شغلی مدیران فراهم کند. ایده های تئوری و عملی مشاوران، زمینه مناسبی را برای اجرای عملی فعالیت های مختلف کسب و کار فراهم می کند‌.

مشاوره کسب کار زمینه بسیار مناسبی را برای حل مشکلات و چالش های پیش آمده در زمینه کاری مدیران فراهم می کند و فرصت های شغلی مختلفی را برای صاحبان کسب و کار ایجاد می کند. از آنجایی که مشاور شغلی با جنبه های مختلف کسب و کار شما آشنایی کاملی دارد، سعی می کند که مشکلات احتمالی را پیش بینی کند تا در زمان وقوع آن ها، برای حل مشکلات آمادگی کافی داشته باشد.

مشاوره کسب درآمد میتواند افق های بسیار روشنی را در زمینه بازاریابی به روی شما باز کند و آینده نگری شما را در مورد بازار کاری خود افزایش دهد. مثلاً امروزه بازار انواع کسب و کار اینترنتی مثل سرمایه گذاری در انواع صرافی های اینترنتی، طراحی نرم افزار ها، طراحی سایت و وب سایت نویسی روز به روز در حال پیشرفت و ترقی است. اگر شما قصد دارید که در زمینه شغل اینترنتی فعالیت کنید می توانید با استفاده از مشاوره کسب و کار اینترنتی، مسیر کاری بسیار موفق و روشنی را برای خود رقم بزنید.

مشاور کسب و کار به شما در افزایش درآمد کمک می کند

مدیران یا صاحبان کسب و کار می توانند برای بهبود عملکرد و کارایی نیروهای خود در محیط کاری از راهنمایی های مشاوران فعال در این زمینه استفاده کنند.‌ مثلا مدیر یک شرکت ممکن است که در اثر ارتباط های زیادی که با کارکنان خود دارد، به خوبی نتواند مزایا و معایب عملکرد نیرو های خود را ارزیابی کند. در چنین حالتی مشاور می تواند به عنوان یک شخصی که شرایط کاری نیرو ها را به طور کامل رصد می کند، کیفیت و کمیت عملکرد نیرو ها را به طور کامل ارزیابی کند و راهنمایی های درستی را برای ارتقای عملکرد نیرو ها یا کارکنان شرکت در اختیار مدیر قرار دهد. همین امر موجب می شود که شرایط مناسبی برای پرورش کارکنان خلاق و متعهد فراهم شود.

فاکتور های موفقیت و پیشرفت در دنیای کسب و کار روز به روز در حال تغییر است. صاحبان کسب و کار یا مدیران می توانند با استفاده از مشاوره کسب و کار، شرایط بسیار مناسبی را برای موفقیت و پیشرفت زمینه کاری خود فراهم کنند‌. پیشرفت علم و تکنولوژی نقش بسیار مهمی در تغییر بازار کسب و کار دارد. در چند دهه گذشته خرید و فروش فقط به صورت حضوری و سنتی انجام می شد اما امروزه با توجه به پیشرفت دنیای مجازی و پیدایش انواع شبکه های اینترنتی، دامنه تبلیغات برای توسعه و رونق کسب و کار افزایش یافته است. لذا مدیران و صاحبان کسب و کار برای موفقیت در حرفه خود باید از مشاورانی که به بازار مجازی مسلط هستند، کمک بگیرند تا بتوانند کسب و کار خود را رونق دهند و مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند.

مشاور کسب و کار در جنبه های مختلف به کسب و کار شما کمک می کند

مشاوره کار با توجه به تسلط و آگاهی که به جنبه های مختلف کسب و کار دارد، می تواند با استفاده از راه حل های بسیار ساده و کاملا اجرایی، مشکلات پیش آمده در مسیر کاری مدیران را حل کند و در زمان و هزینه های مصرفی صرفه جویی کند.

مشاور شغلی به مدیران و صاحبان کسب و کار کمک می کند که بتوانند توانمندی ها و استعداد های درونی خود را در زمینه مدیریت کشف کنند و از آن ها برای بهره وری و ارتقای شغلی خود استفاده کنند. مشاور، زمینه مناسبی را برای آشنایی مدیران با انواع سرمایه گذاری های کوچک و بزرگ در دنیای واقعی یا مجازی آشنا می کند و سعی می کند که تکنیک های آن ها را در حوزه مدیریتی افزایش دهد تا بتوانند فضای شغلی مناسبی را برای خود فراهم کنند.

مشاوره کسب و کار می تواند شرایط بسیار مناسبی را برای افزایش تولیدات و محصولات شرکت های تولید کننده فراهم کند. زیرا مشاور کسب و کار می تواند با ارائه راهکار ها و‌ روش های عملی میزان کارایی و بازدهی شرکت را افزایش دهد.

انواع روش های مشاوره کسب و کار


مدیران یا صاحبان کسب و کار می توانند از سه طریق حضوری، تلفنی و آنلاین با بهترین مشاور کسب و کار در ایران برای راه اندازی یا پیشرفت کسب و کار خود ارتباط برقرار کنند‌.

 • مشاوره حضوری کسب و کار

یک فرد برای دریافت مشاوره کسب و کار بصورت حضوری مراجعه کرده است

امروزه تعداد زیادی مشاور در زمینه های مختلف فرهنگی، علمی، اقتصادی، علوم انسانی و مدیریت به صورت آکادمیک تحصیل کرده اند و از دانش و بینش بسیار مناسبی برخوردار هستند‌. اگر شما قصد دارید که کسب و کار مناسبی را برای خود راه اندازی کنید یا سطح کیفی و کمی شغل یا کسب و کار خود را ارتقا دهید می توانید به مشاوران متخصص در زمینه کاری خود مراجعه کنید و از راهنمایی ها و راه حل های آن ها استفاده کنید. تعرفه مشاوره کسب و کار به صورت حضوری در مقایسه با مشاوره های تلفنی و آنلاین بیشتر لست‌.

 • مشاوره تلفنی کسب و کار

شما می توانید با مشاوران و متخصصان در زمینه کاری خود به صورت تلفنی صحبت کنید و از راهکارهای آن ها استفاده کنید. امروزه تعداد زیادی از افراد تمایل دارند که با مشاوره تلفنی کسب و کار و به صورت غیر حضوری با مشاوران و متخصصان در سراسر ایران و سایر کشور های جهان ارتباط برقرار کنند‌. هزینه مشاوره کسب و کار تلفنی در مقایسه با تعرفه مشاوره حضوری کمتر است. شما می توانید با استفاده از شماره مشاوره رایگان که در سایت های اینترنتی وجود دارد با تعدادی از مشاوران کسب و کار ارتباط برقرار کنید و بدون پرداخت هیچ گونه هزینه یا تعرفه در مورد کسب و کار خود از آن ها مشاوره شغلی تلفنی بگیرید.

 • مشاوره اینترنتی کسب و کار

فرد درحال دریافت مشاوره کسب و کار بصورت آنلاین است

مشاوره شغلی آنلاین یکی از بهترین و راحت‌ترین انواع مشاوره کسب و کار است. با توجه به گسترش دنیای دیجیتال و فضای مجازی، تعداد زیادی کلینیک تخصصی کسب و کار در زمینه مشاوره کسب و کار در رشته ها و زمینه های کاری مختلف به صورت مشاوره شغلی آنلاین فعالیت می کنند و بستر مناسبی را برای ارتباط راحت تر بین مشاور دیجیتال مارکتینگ و مدیر یا صاحب کسب و کار فراهم می کنند‌. شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز به انواع کلینیک رونق کسب و کار در سایت های اینترنتی مراجعه کنید و با پرداخت هزینه مشاوره به صورت تصویری، صوتی یا چت با مشاور مورد نظر خود صحبت کنید.

تعرفه مشاوره کسب و کار چگونه محاسبه می شود؟


تعرفه مشاوره کسب و کار به فاکتور های مختلفی مثل سابقه کاری مشاور، تخصص و زمینه کاری مشاور شغلی و تحصیلات آکادمیک مشاور کاری بستگی دارد. هزینه مشاوره کسب و کار به دو صورت ساعتی و درصدی حساب می شود که در ادامه به توضیح این دو نوع تعرفه می پردازیم.

 • هزینه مشاوره کسب و کار به صورت ساعتی

در تعرفه ساعتی به صورت آنلاین، تلفنی یا حضوری بعد از اینکه مدت زمان مشاوره فرد تمام شد باید هزینه مشاوره کسب و کار را پرداخت کند. تعرفه مشاوره حضوری در مقایسه با مشاوره آنلاین کسب و کار و مشاوره تلفنی کسب و کار بیشتر است. همین امر موجب شده است که مدیران و صاحبان کسب و کار استفاده از مشاوره کسب و کار اینترنتی و تلفنی را به مشاوره حضوری ترجیح دهند.

 • هزینه درصدی مشاوره کسب و کار

در این نوع تعرفه، پرداخت هزینه مشاوره در اثر توافقی که بین مشاور و صاحب کسب و کار صورت گرفته است به صورت مرحله ای پرداخت می شود. در این نوع تعرفه حتما بین مشاور و مراجعه کننده قرار داد بسته می شود و مبلغ مشاوره به صورت کاملا واضح در قرارداد ذکر می شود. مشاور و مشتری بر اساس قوانین و شرایط درج شده در قرارداد نسبت به یکدیگر تعهد دارند.

آیا همه شرکت های مشاوره کسب و کار قابل اطمینان هستند؟


فرد برای دریافت مشاوره کسب و کار یه شرکت قابل اعتماد را برای همکاری انتخاب کرده است

با توجه به اهمیت مشاوره در کسب و کار روز به روز بر تعداد شرکت های مشاوره کسب و کار در کشور ایران و سایر کشور های جهان افزوده می شود. شرکت های مشاوره کسب و کار معمولا در چند زمینه کاری مختلف به صورت تخصصی فعالیت می کنند و سعی می کنند که شرایط کسب و کار مشتریان و مراجعه کنندگان خود را هموار تر کنند. نمی توان از این نکته صرف نظر کرد که تعدادی از این شرکت های مشاوره کسب و کار یا کلینیک های تخصصی اینترنتی به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و هدف آن ها کلاهبرداری و سوءاستفاده مالی از مردم می باشد. بنابراین در انتخاب مشاور کسب و کار اینترنتی، تلفنی و حضوری بسیار دقت کنید تا امنیت مالی و حقوقی خود را حفظ کنید.

در چه مواقعی از مشاوره کسب و کار استفاده کنیم؟


هنگامی که بازار کسب و کار شما به دلیل بی ثباتی ارز، نوسانات دلار، بحران های اقتصادی و سقوط بازار جهانی از رونق کافی برخوردار نباشد. در چنین حالتی می توانید با مراجعه به مشاور کاری از راهنمایی ها و راهکارهای آن ها برای حل مشکلات ایجاد شده کمک بگیرید.

اگر فکر می کنید که می توانید سطح کیفیت و کمیت کسب و کار خود را افزایش دهید اما شرایط مناسبی ندارید یا از انگیزه کافی برخوردار نیستید می توانید از مشاور شغلی کمک بگیرید.

اگر برای حل مشکلات پیش آمده در مسیر کاری خود ناتوان شده اید و نمی توانید برای حل آن ها راه حلی بیابید میتوانید از مشاوره كاري استفاده کنید.

اگر برای راه اندازی کسب و کار مورد علاقه خود دارای ایده های خلاقانه و جدیدی هستید اما نمی توانید ایده های تئوری و ذهنی خود را عملی و اجرایی کنید می توانید از مشاوره راه اندازی کسب و کار استفاده کنید و آینده روشنی را برای کسب و کار خود فراهم کنید.

اگر از هوش مالی مناسبی برخوردار نیستید و فکر می کنید که برای توسعه و گسترش کسب و کار خود باید هزینه های گزافی را متحمل شوید، می توانید برای ارزیابی بازار کسب و کار خود از مشاور کمک بگیرید. مشاور سعی می کند که بازار کسب و کار شما را از جنبه ها و زوایای مختلف بررسی کند و بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد بدهد.

اگر در روابط کاری با کارمندان یا همکاران خود موفق عمل نمی کنید و از دانش مناسبی در این زمینه برخوردار نیستید، می توانید برای بهبود روابط بین فردی خود از مشاوره کسب و کار کاسب یار استفاده کنید.

مشاهده بیشتر