مشاوره دیجیتال مارکتینگ کاسب یار

ببینید ما چطور به شما کمک می کنیم تا
ترافیک ورودی وبسایت خود را افزایش دهید کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید از تبلیغات آنلاین بازخورد بهتری بگیرید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید کاربران مدت زمان بیشتری را در سایت شما بمانند محتوای با ارزشی برای وبسایت خود خلق کنید

در چه زمینه های دیجیتال مارکتینگ به شما مشاوره می دهیم؟

 • طراحی وبسایت – لازمه ی هر اقدامی در دنیای دیجیتال داشتن وبسایتی زیبا، کاربرپسند، پرسرعت و امن است.
 • سئو – چطور در صفحه ی اول موتورهای جستجو قراربگیرید، تا حجم عظیمی از کاربران به وبسایت شما سرازیر شوند.
 • بهبود نرخ تبدیل – چطور کاربران بیشتری را به خریدار تبدیل کنید.
 • ایمیل مارکتینگ – با استراتژی درست، تعامل خود را با کاربران حفظ کنید، محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنید، نرخ بازگشت مشتریان به وبسایت خود را افزایش دهید و فروش خود را دگرگون کنید.
 • اس‌ام‌اس مارکتینگ – با پیامک های اثرگذار و با بالاترین نرخ بازگشت، در کوتاه ترین زمان ممکن جشنواره ها و پروموشن های خود را به گوش مخاطبان برسانید.
 • تبلیغات آنلاین (کلیکی، پوش نوتیفیکیشن و…)
 • تبلیغات موتورهای جستجو
 • بهینه سازی سرعت سایت

درخواست مشاوره رایگان

اگر برای گرفتن مشاوره دیجیتال مارکتینگ مردد هستید، این فرم را پر کرده و یک جلسه مشاوره رایگان رزرو کنید!

چرا از کاسب یار مشاوره دیجیتال مارکتینگ بگیرم؟

آنالیز وبسایت

قبل از هرجلسه مشاوره ما وبسایت شما را آنالیز می‌کنیم، همچنین حوزه کاری و رقبای شما را بررسی می کنیم تا بتوانیم فرصت‌های موجود را به شما نشان دهیم.

ارائه برنامه عملی

برای اینکه بتوانید به اهدافتان دست پیدا کنید، با توجه به بودجه زمانی، توان مالی و اجرایی شما یک برنامه جامع و عملی برای دستیابی به اهدافتان تهیه می کنیم.

همراهی همه جانبه

ما شما را تنها نمی گذاریم،‌ تا زمان حصول نتیجه و دستیابی به اهداف در کنار شما هستیم و راه را برای شما هموار می کنیم.

به جمع بیش از 1000+ کسب و کاری بپیوندید

که به ما اعتماد کرده اند

مشاوران کاسب‌یار

تیمی که برای خلق یک واحد دیجیتال مارکتینگ بی نظیر به شما کمک می کنند.

هیچ داده ای یافت نشد

نمی‌دانید از کجا شروع کنید؟

جلسه اول مشاوره دیجیتال مارکتینگ خود را رایگان دریافت کنید، کافی است یک درخواست ثبت کنید تا ما برای انجام هماهنگی های لازم با شما تماس بگیریم.

درخواست مشاوره رایگان

اگر برای گرفتن مشاوره دیجیتال مارکتینگ مردد هستید، این فرم را پر کرده و یک جلسه مشاوره رایگان رزرو کنید!

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

آیا می دانستید که اولین تبلیغی که به روش دیجیتال مارکتینگ اجرا شد، در سال 1980 بوده است؟ این تبلیغ برای یک برنامه اپرا بود که در رادیو پخش شد. امروزه همه ما با بازاریابی دیجیتال کم و بیش آشنا هستیم، زیرا گسترش و توسعه فضای اینترنت و انواع شبکه های مجازی بستر بسیار مناسبی را برای digital marketing فراهم کرده است. به همین دلیل است که تقاضا برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شدت در سال های اخیر زیاد شده و افراد و شرکت های زیادی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند. در این مقاله از وب سایت کاسب یار با ما همراه باشید تا در مورد خصوصیات یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ خوب که یکی از اجزای مشاوره کسب و کار است، بیشتر آشنا شوید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست؟

مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها را راهنمایی می کند تا جایگاه خود را در فضای دیجیتال و در میان انبود رقبا پیدا کنند. مشاوره دیجیتال مارکتینگ با ارزیابی، بهینه سازی و توسعه راه حل ها باعث پیشرفت کسب و کارهای دیجیتال می شوند.

چرا باید از یک مشاور بازاریابی دیجیتال کمک بگیریم؟


مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ

ممکن است بسیاری از شما فکر کنید که بخش بازاریابی یا مسئول بازاریابی یک سازمان می تواند فرآیند مشاوره را به تنهایی انجام دهد، اما اینطور نیست. دلایل استفاده از مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شرح زیر است:

 1. دیدگاه بیرونی: یکی از انگیزه های اصلی استخدام مشاور، دریافت دیدگاه خارجی است. مشاور دیجیتال مارکتینگ مسائل سازمان شما را با وضوح بیشتر و بدون جانب داری نگاه می کند.
 2. تخصص: یک مشاور بازاریابی دیجیتال به شما این شانس را می دهد که با متخصصان در تمام زمینه های بازاریابی مانند UX، SEO، رسانه های اجتماعی و … کار کنید. با کار با متخصصان در این زمینه ها، از زمان و منابع خود به طور بهینه استفاده خواهید کرد.
 3. صرفه جویی در هزینه ها: زمان پول است و یک مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند در هزینه یک سازمان صرفه جویی کند. تخصص آنها تضمین می کند که مشکلات را سریعتر حل کنند.
 4. ROI: یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ درست و معتبر اطمینان حاصل می کند که هزینه انجام شده ارزش آن را دارد و شما می توانید سودآوری آن را از روی شاخص های عملکرد خود اندازه گیری کنید.

وظایف مشاور بازاریابی اینترنتی


وظایف مشاور دیجیتال مارکتینگ

 1. آشنایی با انواع کسب و کارهای آنلاین: مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع کسب و کارهای اینترنتی آشنایی داشته باشد و بتواند نحوه عملکرد و کارایی سایر شرکت ها و کسب و کارهای رقبا در فضای مجازی و انواع شبکه های اجتماعی را به خوبی تجربه و تحلیل کند‌.
 2. شناخت بازار هدف: مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بازارهای هدف را به خوبی شناسایی کند و برای جذب آن ها از بهترین راهکارهای موجود استفاده کند. مثلا برای جذب مشتری از انواع بازاریابی در حوزه دیجیتال مثل بازاریابی محتوا یا سئو استفاده کند.
 3. آشنایی با انواع ابزارهای دیجیتال مارکتینگ: مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع ابزار های دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشد و بتواند برای بهبود وضعیت مالی و اقتصادی کسب و کارهای مختلف از روش های خاص و منحصر به فرد استفاده کند.
 4. آشنایی با کانال ها و شبکه های اجتماعی موثر: او باید با انواع کانال های آنلاینی که در زمینه کسب و کار فعالیت می کنند آشنایی داشته باشد و نحوه عملکرد و کارایی آن ها تجزیه و تحلیل کند‌. مثلا اینستاگرام یکی از مهم ترین انواع شبکه های آنلاین است که تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار محصولات خود را در آن تبلیغ می کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ باید به جنبه های مختلف اینستاگرام مسلط باشد تا بتواند برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار های مختلف از این شبکه استفاده کند.
 5. شناسایی مسیرهای خرید مشتری آنلاین: کسی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند باید با انواع مسیر ها و روش های خرید مشتری آشنا باشد و برای هر کدام از مسیر ها از روش های خاصی استفاده کند.
 6. آشنایی با قوانین و راهکارهای سئو: امروزه تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار برای تبلیغ محصولات خود یا معرفی شرکت یا سازمان خود از محتواهای سئوشده استفاده می کنند تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند. مشاور بازاریابی اینترنتی باید همه محتوا های تولید شده در زمینه کاری خود را بررسی کرده، نکات قوت و ضعف آن ها را آنالیز کند و با تدوین یک محتوای مناسب، میزان فروش محصولات کسب و کار مورد نظر را افزایش دهد.
 7. طراحی و به کارگیری وب سایت برای فروش بیشتر: مشاور دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار مورد نظر خود سایت ویژه ای طراحی کرده و از این طریق مشتریان زیادی را جذب کند‌. او باید پیوسته سرعت و عملکرد سایت را بررسی کند و برای رفع مشکلات و اختلالات سایت از بهترین روش های اینترنتی استفاده کند.

بررسی خصوصیات مشاور دیجیتال مارکتینگ


خصوصیات مشاور دیجیتال مارکتینگ

 1. مشاوران بازاریابی اینترنتی باید در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ مثل بازاریابی آنلاین، تولید محتوا و طراحی و ساخت وب سایت از دانش و آگاهی کافی برخوردار باشند و در این زمینه سابقه کاری معتبری داشته باشند.
 2. مشاور بازاریابی اینترنتی باید در رشته های مهندسی کامپیوتر یا مدیریت به طور تخصصی و آکادمیک تحصیل کرده باشد با اینکه دوره های آموزشی مختلفی را در این زمینه با موفقیت پشت سر گذاشته باشد.
 3. مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بتواند نیازها و خواسته های مخاطبان را در انواع کسب و کار های آنلاین شناسایی کند و آن ها را جذب کند.
 4. مشاور بازاریابی دیجیتال باید ایده های کاملا خلاق و جدید داشته باشد تا بتواند شرایط مناسبی را برای جذب مشتری های مختلف و افزایش فروش فراهم کند.
مشاهده بیشتر