مشاوره دیجیتال مارکتینگ کاسب یار

ببینید ما چطور به شما کمک می کنیم تا
ترافیک ورودی وبسایت خود را افزایش دهید کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید از تبلیغات آنلاین بازخورد بهتری بگیرید کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید کاربران مدت زمان بیشتری را در سایت شما بمانند محتوای با ارزشی برای وبسایت خود خلق کنید

چرا از کاسب‌ یار مشاوره دیجیتال مارکتینگ بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

از متخصصان کمک بگیرید

با کسانی صحبت کنید که تجربه و مهارت لازم در زمینۀ بازاریابی دیجیتال را دارند و راهکارهای درست را می‌شناسند.

مسیر خود را بشناسید

اگر مسیر خود را به درستی نشناسید، قطعاً باید انتظار انتخاب‌های اشتباه (اتلاف وقت و هزینه) را داشته باشید.

موانع را پشت سر بگذارید

زمانی که شما به مانعی بر سر راه خود برخورد کرده باشید، تجربه و دانش دیگران به شما کمک خواهد کرد.

در چه زمینه های دیجیتال مارکتینگ به شما مشاوره می دهیم؟

از مهمترین و ضروری ترین انواع مشاوره کسب و کار در بازار امروزی، مشاوره دیجیتال مارکتینگ است. کاسب یار در حوزه های زیر مشاور و راهنمای شما خواهد بود:

 • طراحی وبسایت
  لازمه ی هر اقدامی در دنیای دیجیتال داشتن وبسایتی زیبا، کاربرپسند، پرسرعت و امن است.
 • سئو 
  چطور در صفحه ی اول موتورهای جستجو قراربگیرید، تا حجم عظیمی از کاربران به وبسایت شما سرازیر شوند.
 • بهبود نرخ تبدیل 
  چطور کاربران بیشتری را به خریدار تبدیل کنید.
 • ایمیل مارکتینگ 
  با استراتژی درست، تعامل خود را با کاربران حفظ کنید، محصولات و خدمات خود را به آنها معرفی کنید، نرخ بازگشت مشتریان به وبسایت خود را افزایش دهید و فروش خود را دگرگون کنید.
 • اس‌ام‌اس مارکتینگ
  با پیامک های اثرگذار و با بالاترین نرخ بازگشت، در کوتاه ترین زمان ممکن جشنواره ها و پروموشن های خود را به گوش مخاطبان برسانید.
 • تبلیغات آنلاین (کلیکی، پوش نوتیفیکیشن و…)
 • تبلیغات موتورهای جستجو
  مشاوره کسب وکار
  برای بهتر دیده شدن سایت و تبدیل کاربر به مشتری
 • بهینه سازی سرعت سایت

درخواست مشاوره رایگان

اگر برای گرفتن مشاوره دیجیتال مارکتینگ مردد هستید، این فرم را پر کرده و یک جلسه مشاوره رایگان رزرو کنید!

مشاوران کاسب‌یار

تیمی که برای خلق یک کسب و کار بی نظیر به شما کمک می کنند.

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

کمک‌تان می‌کنم تا کارآفرین فروش تربیت کرده و فروش‌تان را متحول کنید

مراحل دریافت مشاوره کسب و کار از کاسب‌یار

عضویت در سایت

تحلیل کسب و کار

انتخاب مشاور

رزرو مشاوره

هماهنگی جلسه

دریافت مشاوره

روش های دریافت مشاوره کسب و کار

مشاوره کسب و کار ویدئویی

پیشنهاد ما برای جلسات مشاوره کسب و کار، تماس تصویری از طریق نرم افزار گوگل میت (Google Meet) است، چون نیاز به نصب هیچ نرم افزار خاصی نیست و همچنین امکان اتصال از طریق موبایل و کامپیوتر وجود دارد. با این حال اگر به هردلیل تماس صوتی را ترجیح بدهید این امکان نیز محیاست.

مشاوره کسب و کار تلفنی

در صورتی که تمایل داشته باشید جلسه‌ی مشاوره تلفنی و صورتی برگزار شود چنانچه دسترسی به اینترنت با کیفیت برای شما محیا باشد تماس از طریق واتساپ (Whatapp) را بدلیل کیفیت بالای صدا پیشنهاد می کنیم. اما همچنان امکان تماس از طریق خطوط موبایل و ثابت نیز امکان پذیر است.

کیفیت و اثربخشی راهکارها را تضمین می کنیم

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چیست و چرا اهمیت دارد؟

آیا می دانستید که اولین تبلیغی که به روش دیجیتال مارکتینگ اجرا شد، در سال 1980 بوده است؟ این تبلیغ برای یک برنامه اپرا بود که در رادیو پخش شد. امروزه همه ما با بازاریابی دیجیتال کم و بیش آشنا هستیم، زیرا گسترش و توسعه فضای اینترنت و انواع شبکه های مجازی بستر بسیار مناسبی را برای digital marketing فراهم کرده است. به همین دلیل است که تقاضا برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شدت در سال های اخیر زیاد شده و افراد و شرکت های زیادی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند. با کاسب یار همراه باشید تا در مورد خصوصیات یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ خوب که یکی از اجزای مشاوره کسب و کار است، بیشتر آشنا شوید.

مزایای مشاوره دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ راهکار بسیار خوبی برای معرفی کسب و کار در محیط مجازی است که تعداد در ان فعالیت می کنند. برای اینکه بتوانید از این روش بهترین استفاده را بکنید، مشاور دیجیتال مارکتینگ میتواند به شما کمک کند:

 1. با مشاوره دیجیتال مارکتینگ، می توانید در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه محصولات خود را در شبکه های مجازی و پلتفرم هایی که مخاطبان بیشتری در آن ها دارید، معرفی کنید‌.
 2. شما از طریق مشاوره تبلیغات اینترنتی یا مشاوره دیجیتال مارکتینگ می توانید مشکلاتی را که قرار است برایتان به راحتی شناسایی کنید و برای حل آن ها از بهترین روش های نوین و جدید استفاده کنید.
  مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند با استفاده از روش های مختلف بازاریابی اینترنتی، تعداد مخاطبانی را که کسب و کار مورد نظر آن ها را مشاهده کرده‌اند بررسی کنند و تعداد مخاطبان را در ماه های مختلف بررسی کنند و روش تبلیغاتی خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

بررسی وظایف مشاور بازاریابی اینترنتی

 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع کسب و کار های اینترنتی آشنایی داشته باشد و بتواند نحوه عملکرد و کارایی سایر شرکت ها و کسب و کارهای رقبا در فضای مجازی و انواع شبکه های اجتماعی به خوبی تجربه و تحلیل کند‌.
 • مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بازار های هدف را به خوبی شناسایی کند و برای جذب آن ها از بهترین راهکار های نوین و مدرن استفاده کند. او باید برای جذب مشتری از ابزارهای بازاریابی مختلفی مثل بازار یابی از طریق محتوا یا سئو اقدام کند.
 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع ابزار های دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشد و بتواند برای بهبود وضعیت مالی و اقتصادی کسب و کار های مختلف از روش های خاص و منحصر به فرد استفاده کند.
 • او باید با انواع کانال های آنلاینی که در زمینه کسب و کار فعالیت می کنند آشنایی داشته باشد و نحوه عملکرد و کارایی آن ها تجزیه و تحلیل کند‌. مثلا اینستاگرام یکی از مهمترین انواع شبکه های آنلاین است که تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار محصولات خود را در آن تبلیغ می کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ باید به جنبه های مختلف شبکه مجازی اینستاگرام مسلط باشد و از دانش خوبی برخوردار باشد تا بتواند برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار های مختلف از این شبکه استفاده کند.
 • کسی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند باید با انواع مسیر ها و روش های خرید مشتری آشنا باشد و برای هر کدام از مسیر ها از روش های خاصی استفاده کند.
 • امروزه تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار برای تبلیغ محصولات خود یا معرفی شرکت یا سازمان خود از محتوا های سئو استفاده می کنند تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند. مشاور بازاریابی اینترنتی باید همه محتوا های تولید شده در زمینه کاری خود را بررسی کند و نکات قوت و ضعف آن ها را آنالیز کند تا بتواند با تدوین یک محتوای مناسب، میزان فروش محصولات کسب و کار مورد نظر خود را افزایش دهد.
 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید برای جذب مشتری و افزایش فروش محصولات کسب و کار مورد نظر خود از بهترین و مناسب ترین راهکاری بازاریابی اینترنتی استفاده کند تا شرایط مناسبی را برای جذب مشتری ایجاد کند.
  او می تواند از طریق برنامه ها یا اپلیکیشن های مختلفی مثل گوگل ادز از بهترین راهکار های تخصصی دیجیتال برای جذب مشتری استفاده کند و برای معرفی کسب و کار خود از بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی در گوگل یا برنامه ادز استفاده کند.
 • او می تواند برای کسب و کار مورد نظر خود سایت ویژه ای را طراحی کند و از این طریق مشتریان زیادی را جذب کند‌. او باید پیوسته سرعت و عملکرد سایت را بررسی کند و برای رفع مشکلات و اختلالات سایت از بهترین روش های اینترنتی استفاده کند.

بررسی خصوصیات مشاور بازاریابی اینترنتی

مشاور بازاریابی اینترنتی باید در زمینه های مختلف دیجیتال مارکتینگ مثل بازاریابی آنلاین، تولید محتوا و طراحی و ساخت وب سایت از دانش و آگاهی کافی برخوردار باشند و در این زمینه سابقه کاری معتبری داشته باشند.
مشاور بازاریابی اینترنتی باید در رشته های مهندسی کامپیوتر یا مدیریت به طور تخصصی و آکادمیک تحصیل کرده باشد با اینکه دوره های آموزشی مختلفی را در این زمینه با موفقیت پشت سر گذاشته باند.
مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بتواند نیاز ها و خواسته های مخاطبان را در انواع کسب و کار های آنلاین شناسایی کند و برای جذب آن ها از روش های مناسب استفاده کند.

سوالات متداول در دیجیتال مارکتینگ

1. دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یک اصطلاح کلی است که تمام تلاش های بازاریابی را پوشش می دهد.

اگر به دنبال استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای کمک به ردیابی و مدیریت رسانه های اجتماعی، سئو و سایر تلاش های بازاریابی خود هستید، یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند.

2. چه مهارت هایی باید در یک مشاور دیجیتال مارکتینگ وجود داشته باشد؟

 • تجزیه و تحلیل داده ها،
 • ردیابی و نظارت بر KPI ها (به عنوان مثال، ترافیک، تبدیل)
 • مدیریت پروژه
 • بازاریابی محتوا (شامل متن، ویدئو و صدا)
  بازاریابی محصول
  تبلیغات ارگانیک (به عنوان مثال، سئو) و پولی (به عنوان مثال، PPC).
 • روابط عمومی

نقش اصلی یک بازاریاب دیجیتال ردیابی و مدیریت توانایی سازمان برای ضربه زدن به KPI در تمام دارایی های دیجیتال و کانال های بازاریابی آن است.

3. چرا مشاور دیجیتال مارکتینگ استخدام کنیم؟

کلید پیدا کردن یک بازاریاب دیجیتال برتر این است که نیازهای خود را مشخص کنید. آیا برای وب سایت، اپلیکیشن موبایل یا هر دو به کمک نیاز دارید؟ آیا کسب و کار شما در توییتر، فیس بوک، اینستاگرام یا هر سه فعال است؟ آیا علاوه بر محتوای استاندارد وبلاگ، ویدیو و/یا صدا ایجاد خواهید کرد؟ تعداد کانال‌هایی که دارید و نوع محتوایی که تولید می‌کنید تأثیر مستقیمی بر هزینه دارد.

4. هزینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

نرخ ها می تواند به دلیل عوامل زیادی از جمله تخصص و تجربه، موقعیت مکانی و شرایط بازار متفاوت باشد.

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باتجربه ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشد، اما سریعتر کار کند، زمینه های تخصصی تری داشته باشد و کار با کیفیت بالاتری ارائه دهد.
پیمانکاری که هنوز در فرآیند ایجاد پایگاه مشتری است، ممکن است خدمات بازاریابی دیجیتال خود را رقابتی تر قیمت گذاری کند.
اینکه کدام یک برای شما مناسب است به مشخصات پروژه شما بستگی دارد.