-->

ویژگی ها:

  • قابلیت حذف واتر مارک
  • قابلیت جایگزین کردن لوگو کاسب یار با لوگوی خودتان
  • آموزش رایگان شخصی سازی اسناد

قیمت فروش:

رایگان!

برای دانلود "فرم شرایط احراز شغل" فرم زیر را تکمیل کنید:

پیشنهاد ویژه:

فرم شرایط احراز شغل

فرم شرایط احراز شغل

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید فردی را استخدام کنید و به این موضوع فکر کرده اید که کسی که نیاز دارید برای این شغل استخدام کنید چه ویژگی ها، مهارت ها و دانشی مورد نیاز است تا فرد بتواند از عهده ی مسئولیت های این شغل برآید؟ یکی از فرم هایی که می تواند در اینجا به کمک شما بیاید فرم شرایط احراز شغل است. این اطلاعات که شامل همه ی بحث هایی است که به نوعی به فرد شاغل باز می گردد. اهمیت وجود و تکمیل فرم شرایط احراز شغل زمانی بیشتر می شود که شما بخواهید فرآیند استخدام را به واحد یا فرد دیگری در سازمان واگذار کنید، چرا که اگر شرایط احراز شغل مشخص و شفاف نباشد احتمال دارد فرد اشتباهی استخدام شود و و نتواند در آن شغل وظابف خود را بدرستی انجام دهد.

در این مقاله ابتدا به معرفی فرم شرایط احراز شغل می پردازیم و در انتها نیز می توانید یک نمونه فرم شرایط احراز شغل را مشاهده کنید و در صورت تمایل آن را بصورت فایل PDF و یا ورد (Word) دانلود نمایید. شما می توانید در وبسایت kasebyaar.com علاوه بر دانلود فرم های مورد نیاز خود از کازیو با مراجعه به بخش مشاور کسب و کار از یک نرم افزار و هوش مصنوعی برای تحلیل کسب و کار خود استفاده کنید.

فهرست مطالب

فرم شرایط احراز شغل چیست؟

فرم شرایط احراز شغل یا Job Specification که به ازای هر جایگاه شغلی در سازمان خود بایستی به صورت مجزا تنظیم کنید اطلاعات مربوط به ویژگی‌های فردی که می‌خواهد در آن شغل مشغول به کار شود را مشخص می کند. فرم شرایط احراز شغل شامل همه ی بحث هایی است که به فردی که قرار است این شغل را بر عهده بگیرد مربوط می شود. چه مهارت ها و دانشی برای این شغل مورد نیاز است؟ فردی که در این جایگاه شغلی قرار میگیرد چه توانمندی هایی باید داشته باشد؟ آیا مرد یا زن بودن فردی که در این موقعیت مشغول به کار می شود اهمیتی دارد؟ محدوده ی سنی چطور ؟ آیا انجام وظایف و مسئولیت های این شغل توانایی فیزیکی خاصی نیاز دارد؟ همه ی مواردی که گفته شد و مواردی از این دست، تحت عنوان شرایط احراز شغل،‌ بایستی در فرم مربوطه ثبت گردد.

نمونه فرم شرایط احراز شغل

در ادامه می توانید یک نمونه فرم شرایط احراز شغل را مشاهده کنید،‌ همچنین امکان دانلود این فرم بصورت PDF و Word نیز برای شما فراهم شده تا بتوانید فرم را متناسب با نیاز سازمان شخصی سازی کرده و از آن برای سیستم سازی کسب و کار خود استفاده کنید.

به "فرم شرایط احراز شغل" امتیاز بدهید

3.8 از 5 - (12 امتیاز ثبت شده)

پیشنهاد ویژه

حتما این پکیج ها را هم ببینید

 با طراحی یک سیستم پاداش حرفه ای بی تفاوتی پرسنل فروش را از بین ببرید و انگیزه آنها برای فروش بیشتر را فعال کنید.
119,000 
با اکسل پیش فاکتور و فاکتور رسمی، به جای محاسبات دستی و خطاهای زیاد،‌ سریع و ساده و تنها با چند کلیک صدور فاکتورهایتان را انجام دهید.
54,000 
واحد فروش از جمله واحد هایی است که هر روزه به اسناد و فرم های زیادی برای انجام امور اداری و فروش نیاز دارد. تهیه یک پکیج از فرم های پر کاربردی می تواند باعث شود تا در وقت و هزینه این واحد صرفه جویی شود. در این صفحه از...
100,000  40,000 

این مطالب را حتما بخوانید

مطالب مرتبط در اقیانوس آبی
فراخوان، مصاحبه، استخدام، آموزش، بیمه و مزایای یک کارمند جدید برای سازمان شما هزینه بر است. پس باید در انتخاب نیروی انسانی جدید حداکثر دقت را داشته باشید و برای فراخوان و استخدام درست وقت بگذارید. وقتی پای صحبت مدیران می نشینیم، اکثر آن ها از اینکه نیروی خوب وجود ندارد، گله و شکایت دارند. اگر شما هم از آن دسته از مدیران هستید، باید به شما بگوییم که درست است که نیروی متخصص و خوب کم است، اما مدیرانی که به دنبال جذب و استخدام کارمند متخصص باشند هم کم هستند.
چطور یک کارمند خوب را پیدا و استخدام کنم؟
فراخوان، مصاحبه، استخدام، آموزش، بیمه و مزایای یک کارمند جدید برای سازمان شما هزینه بر است. پس باید در انتخاب نیروی انسانی جدید حداکثر دقت را داشته باشید و برای فراخوان و استخدام درست وقت بگذارید. وقتی پای صحبت مدیران می نشینیم، اکثر آن ها از اینکه نیروی خوب وجود ندارد، گله و شکایت دارند. اگر شما هم از آن دسته از مدیران هستید، باید به شما بگوییم که درست است که نیروی متخصص و خوب کم است، اما مدیرانی که به دنبال جذب و استخدام کارمند متخصص باشند هم کم هستند.
اشتراک در
اطلاع از
guest
8 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
محمد رضایی

خیلی خیلی ازاین فرم راضی بودم هم از راحتی دانلودش هم از محتوای عالی که داشت در کل برای بقیه افرادی که تردید دارن این فرم رو توصیه میکنم.

پگاه جلالی

سلام. بسیار خوشحالیم که راضی بودین:)

زندی
  • به نظر من یکی از فوایدی که این فرم ها دارن اینه که مدیران متوجه می‌شن هر کارمند به رشد و آموزش در چه زمینه‌ای نیاز داره و منابع مورد نیاز رو برای کارکنان فراهم می‌کنند.
پگاه جلالی

سلام. بله یکی از مواردی که در مدیریت منابع انسانی باید انجام بشه، شرح شغل های واضح و با جزئیات هست تا هم استخدام و هم اموزش و ارزیابی کارمندان درست انجام بشه

دره زاده

توی یک سازمان تجزیه و تحلیل شغل برعهده چه کسی هست؟

پگاه جلالی

تجزیه و تحلیل مشاغل توسط افراد مختلفی انجام می‌شود. اگر مدیران ارشد مجموعه و سازمان تصمیم بگیرند که تجزیه و تحلیل شغل به‌صورت داخلی انجام شود، معمولا از کمک بخش منابع انسانی سازمان بهره می‌برند. برخی از سازمان‌ها که ترجیح می‌دهند تجزیه و تحلیل شغل را با استفاده از نظارت مستقیم انجام دهند، معمولا از نیروهای سرپرست و ارشد همان بخش‌ها کمک می‌گیرند.
برخی سازمان‌های دیگر نیز که می‌خواهند مجموعه مشخصی از انواع شغل‌ها را در مدت زمان کوتاهی تجزیه و تحلیل کنند، از خدمات مجموعه‌های متخصص در تجزیه و تحلیل شغل استفاده می‌کنند
احراز شغل مدیریت منابع انسانی رو میتونین در لینک بخونین

زارع مهرجردی

من در شغل قبلی که در کارگزینی کار میکردم از فرم شرایط احراز شغل استفاده میکردم ولی این فرم بهتر هست.

پگاه جلالی

🙏😊

دانلود شما آماده است

فرم شرایط احراز شغل

نسخه مورد نظر خود را انتخاب کنید: