Search

مشاوره تبلیغات

مشاوره تبلیغات advertising consulting مجموعه اقداماتی است که با شناخت بازار و کسب و کار شما بهترین روش های تبلیغاتی را برای آن اتخاذ می کند.

مشاوره راه اندازی کسب و کار, مشاوره بازاریابی, مشاوره برندینگ, مشاوره مدیریت منابع انسانی, مشاوره تبلیغات

هر ساعت مشاوره:

7,500,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره تبلیغات

چند سالی است که بحث مشاوره تبلیغات و تاثیرات آن بر کسب و کار بسیار داغ شده است اما منظور از آن دقیقا چه چیزی است؟ اگر شما صاحب یک کسب و کار باشید برای پیشرفت حوزه فعالیت خود به آزمون و خطا و امتحان راه های نرفته دارید. قطعاً فعالیت در این زمینه منجر به پیشرفت صنعت شما خواهد شد. اما خب بهای آن سنگین است و باید وقت و هزینه خود را صرف آن کنید که هیچ تضمینی نیز برای موفقیت وجود ندارد. اما مشاوره تبلیغات مانع از صرف هزینه های گزاف خواهد شد و سریع تر شما را به هدفتان می رساند.

مشاوره تبلیغات

توسعه کسب و کار دغدغه هر یک از مالکین این کسب و کارها بوده قطعاً در جامعه امروز در میان این همه رقیب دیده شدن دشوار است. اما شما به راحتی می‌ توانید با مشاوره تبلیغات اصولی و صحیح نسبت به رقبا متمایز باشید. در این زمینه میزان کیفیت مشاوره نیز نقش اساسی در پیشرفت شما خواهد داشت و استفاده از هر مشاوره منجر به موفقیت شما نخواهد شد. پس سعی کنید از بهترین مشاوره ها با تخصص بالا کمک بگیرید.

با کاسب یار همراه باشید تا به بررسی مشاوره تبلیغات که یکی از زیر مجموعه های خدمت مشاوره کسب و کار کاسب یار است بپردازیم.

چرا مشاوره تبلیغات؟

مشاوره تبلیغات advertising consulting مجموعه اقداماتی است که با شناخت بازار و کسب و کار شما بهترین روش های تبلیغاتی را برای آن اتخاذ می کند. منظور از این شناخت بررسی دقیق شرکت و روش های موثر تبلیغاتی برای کسب و کار شما است. پس شما دیگر با کمک آن نیازی به آزمون و خطا نخواهید داشت، زیرا در مشاوره تمام جوانب تبلیغات در نظر گرفته شده است.‌

مشاور و مجری تبلیغات تضمین می کند که یک شرکت برای مدت طولانی فعال می ماند، زیرا این ضرب المثل به خوبی ذکر شده است که «آنچه به نمایش گذاشته نمی شود فروخته نمی شود». بنابراین، زمانی که شرکت شما از مشاوره تبلیغاتی بهره می ‌گیرد، خدمات یا محصولات خود را بهتر به نمایش می گذارد. تبلیغ کردن قدم بسیار بزرگی برای دیده شدن در هر حوزه ای به حساب می آید.

مشاور تبلیغاتی

مشاور تبلیغاتی یک متخصص است که به شرکت‌ها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا استراتژی‌های تبلیغاتی خود را بهبود داده و بهترین روش‌های تبلیغاتی را انتخاب کنند. این افراد به شرکت‌ها کمک می کنند تا از بازاریابی دیجیتال، تبلیغات در رسانه‌های اجتماعی، تبلیغات در رادیو و تلویزیون، تبلیغات در چاپ و سایر روش‌های تبلیغاتی مختلف بهترین نتایج را به دست بیاورند. هدف اصلی مشاوران تبلیغاتی، افزایش فروش و بهبود آگاهی برند است.

اگر شما قصد داشته باشید که از خدمات مشاوره تبلیغات بهره بگیرید متوجه خواهید شد که طیف گسترده ای از مشاوران و خدمات وجود دارد. همه مشاوران یکسان نیستند یا در یک زمینه تخصص ندارند، انواع مختلفی از مشاوران تبلیغات برای شرایط خاص وجود دارد که آن ها را معرفی می کنیم.

مشاور تبلیغات و بازاریابی

به طور کلی نوعی مشاوره است که برای مالکان، مدیران و پرسنل عالی رتبه شرکت در نظر گرفته شده است. این مشاوره دستورالعمل های کلیدی را برای رشد و توسعه برند ارائه می ‌کند. با کمک مشاوره تبلیغات و بازاریابی امکان بهبود عملکرد فعالیت های داخلی شرکت وجود خواهد داشت.
مشاور بازاریابی و تبلیغات به مطالعه فعالیت های ضروری بازاریابی که در آن تجزیه و تحلیل بازار و رقابت، استراتژی های بازاریابی، کسب نتایج و … می پردازد.

مشاور تبلیغات و فروش

نوعی مشاوره که در آن جنبه های اقتصادی و فروش در استراتژی های تبلیغاتی مورد توجه قرار می گیرند. مشاوره تبلیغات و فروش بر اساس هزینه ها و مبالغ به دست آمده در هر یک از استراتژی های تبلیغاتی، کمپین ها را برنامه ریزی می کند. به عنوان مثال اگر یک نوع تبلیغ بازدهی لازم را از نظر مالی نداشته باشدف مشاوران تبلیغات و فروش درباره تغییر یا حذف آن از لحاظ مالی به شما مشاوره می دهند.

مشاور تبلیغات و برندینگ

هدف اصلی مشاوره تبلیغات و برندینگ، بهبود شناسایی برند به وسیله تبلیغات هدفمند است. مشاوره برندسازی و تبلیغات شامل موارد زیر است:

  1. تحلیل و بررسی بازار و رقبا
  2. تحلیل و بررسی نیازها و ترجیحات مشتریان
  3. برندینگ و استراتژی‌های بازاریابی برای بهبود شناسایی برند
  4. بررسی روش‌های تبلیغاتی مختلف و تعیین راهکارهای بهینه در جهت برندینگ
  5. تعیین بودجه و برنامه‌ریزی تبلیغاتی
  6. بررسی و ارزیابی عملکرد استراتژی‌های تبلیغاتی و ارائه گزارش به شرکت.

مشاور تبلیغات اینترنتی

مشاوره تبلیغات اینترنتی بخشی از مشاوره دیجیتال مارکتینگ است. رقابت در کانال های آنلاین به طور فزاینده ای در حال افزایش است و به قول معروف “کسی که دیده نمی شود به یاد نمی آید”.

هزار و یک استراتژی برای تقویت شرکت ها در فضای مجازی وجود دارد. مشاوره تبلیغات اینترنتی برای دیده شدن در فضای مجازی به شما کمک شایانی خواهد کرد.

از انواع مشاوران تبلیغات اینترنتی می توان به مشاور گوگل ادز، مشاور اینستاگرام و مشاور ایمیل مارکتینگ اشاره کرد.

مشاوره تبلیغاتی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

مشاوره تبلیغاتی به شما به عنوان صاحب کسب و کار کمک می کند تا با استفاده از روش های مناسب تبلیغاتی، برند خود را برجسته کنید و مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید. در واقع، اهداف اصلی مشاوره تبلیغاتی شامل بهبود وضعیت بازاریابی، افزایش فروش و سود، و افزایش شناخت برند و ایجاد یک تصویر مثبت از کسب و کار شماست.

با استفاده از خدمات مشاوره تبلیغاتی، شما می توانید به روش های جدید تبلیغاتی دست یابید و بهترین راهکارهای بازاریابی را کشف کنید. همچنین، مشاوره تبلیغاتی به شما کمک می کند تا بهترین استراتژی های تبلیغاتی را انتخاب کنید که با توجه به نوع کسب و کار شما و بازار مورد نظر، بهترین نتیجه را برای شما به ارمغان می آورد.

هزینه مشاوره تبلیغاتی چقدر است؟

تعرفه مشاوره تبلیغات بستگی به محل و محدوده خدمات مشاوره، میزان تخصص و تجربه مشاور، زمان مورد نیاز برای انجام پروژه، میزان سختی و پیچیدگی پروژه دارد. بنابراین بهترین کار این است که با توجه به نیازتان مشاور خود انتخاب کنید.