مشاوره سیستم سازی

سیستم سازی کمک می کند بدون حضور شما نیز کارها بخوبی انجام شوند،‌‌ شاید حتی بهتر

زمینه های مشاوره

مشاوره CRM, مشاوره سیستم سازی

هر ساعت مشاوره:

549,000 
مشاوره CRM, مشاوره راه اندازی کسب و کار, مشاوره سیستم سازی, مشاوره فروش, مشاوره کسب و کار

هر ساعت مشاوره:

2,499,000 

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره سیستم سازی

سیستم سازی کمک می کند بدون حضور شما نیز کارها بخوبی انجام شوند،‌‌ شاید حتی بهتر 😉 به اطراف خود نگاه کنید! مدیران موفق سخت و طاقت فرسا کار میکنند؟ برعکس مدیرانی که از صبح تا شب بی وقفه کار میکنند معمولا نتیجه چندانی نمی گیرند.

مشاوره سیستم سازی یکی از مهمترین انواع تخصصی و حرفه ای مشاوره کسب و کار است که زمینه بسیار مناسبی را برای اتوماتیک شدن یا خودکار شدن فرآیند های کاری کسب و کار های مختلف فراهم می کند.

مشاوره سیستم سازی چیست؟

سیستم سازی در کسب و کار های مختلف، شرایط بسیار مناسبی را برای پیشرفت و بهبود وضعیت اقتصادی و عملکرد شرکت فراهم می کند و مسیر کاری صاحبان کسب و کار را هموارتر می کند. امروزه تعداد زیادی از مدیران سعی می کنند که برای کاهش نیروی انسانی، جلوگیری از هزینه های اضافی، کاهش خطاهای انسانی و افزایش راندمان کاری خود از سیستم سازی استفاده کنند. با استفاده از راهکارها و روش های جدیدی که در مشاوره سیستم سازی ارائه می شود، هر کسب و کاری می تواند شرایط مناسبی را برای بهبود عملکرد و کارایی کارکنان شرکت خود فراهم کند.

استفاده از کمک مشاور سیستم سازی چه مزیت هایی دارد؟

 1. جذب بهتر مشتری: سیستم سازی در کسب و کارهای مختلف شرایط بسیار مناسبی را برای جذب تعداد زیادی مشتری فراهم می کند.اگر فعالیت یک شرکت یا سازمان فقط محدود به عملکرد نیرو های انسانی باشد، نمی تواند در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خدمت رسانی کند و ممکن است که مشکلات بسیار زیادی را در فرآیند جذب مشتری ایجاد کند. سیستم سازی می تواند بدون دخالت نیروی انسانی مسیری کاملا روشن و بدون دغدغه را برای صاحبان کسب و کار فراهم کند.
 2. همسویی کارها با اهداف سازمان: با دریافت مشاوره سیستم سازی، مکانیسم ها و راهبرد های مشخصی برای کسب و کارها تعیین می شود که عملکرد و کارایی کارکنان را هم جهت می کنند تا تمام مجموعه در راستای یک هدف یکسان پیش بروند.
 3. کاهش خطاها و دوباره کاری ها: مدیران صاحبان کسب و کار می توانند با استفاده از سیستم سازی، کسب و کار خود را از حالت انفعال و وابستگی به نیرو های انسانی رها کنند و میزان خطاهای انسانی را به حداقل برسانند.
 4.  کاهش هزینه ها و خسارت ها: گاهی ممکن است که در اثر خطای عمدی یا سهوی یکی از کارکنان، خسارات بسیار سنگینی به شرکت یا کسب و کار وارد شود. در این حالت بخش زیادی از سرمایه و تلاش شرکت به هدر می رود و آینده شغلی شرکت یا کسب و کار نیز به خطر می افتد.
 5. پیشرفت: مشاوره سیستم سازی مسیر مناسبی را برای رشد و پیشرفت کسب و کار در زمینه های مختلف علمی، تجاری و اقتصادی فراهم می کند. فرآیندهای سیستم سازی از بروز مشکلات سخت و پیچیده جلوگیری می کنند و شرایط مناسبی را برای رشد پایدار و ترقی کسب و کار فراهم می کنند‌.
 6. جلوگیری از مشکلات و چالش ها: با سیستم سازی و اتوماتیک کردن کسب و کار خود از بروز مشکلات کاری مثل اختلاف بین کارکنان، برخورد نامناسب کارکنان با مشتری، خدمات پس از فروش نامناسب و موارد دیگری که ممکن است در مسیر کاری آن ها پیش بیاید جلوگیری کرده و نسبت به جنبه های مختلف حیطه کاری خود کاملا مسلط باشید.

وظایف مشــاور سیستم سـازی

مشاور سیستم سازی چه کمکی به کسب و کارها می کند؟

 1. تحصیلات مشاور سیستم سازی: مشاور سیستم سازی باید در رشته هایی مثل مدیریت یا فناوری اطلاعات دارای تحصیلات آکادمیک و دانشگاهی باشد یا اینکه باید در دوره های آموزش سیستم سازی شرکت کرده و مدرک معتبری در این زمینه داشته باشند. هر چقدر که سطح اطلاعات و تسلط مشاور سیستم سازی به فرآیند های خودکار شدن کسب و کار های مختلف بیشتر باشد، توانایی بیشتری در بهبود وضعیت اقتصادی کسب و کار های مختلف دارد.
 2. تجربه: مشاور سیستم سازی باید در زمینه کاری خود کاملا متبحر و با تجربه باشد . او باید در طول مدت زمان کاری خود در پروژه های مختلفی شرکت کند و بر تجربه کاری خود بیفزاید. بنابراین صاحبان کسب و کار باید در انتخاب مشاور سیستم سازی بسیار دقت کنند و در مورد صحت عملکرد و کارایی او در پروژه های قبلی تحقیق کنند. زیرا متاسفانه امروزه تعداد زیادی از افراد یا شرکت ها در زمینه مشاوره سیستم سازی به صورت غیر قانونی فعالیت می کنند و سرمایه مدیران را به خطر می اندازند.
 3. آشنایی با انواع روش های سیستماتیک: مشاور سیستم سازی باید با انواع روش های مختلف خودکار سازی و سیستم سازی کسب و کار های مختلف آشنایی داشته باشد تا بتواند برای خودکار سازی شرکت های مختلف از روش های مخصوص و کارآمد استفاده کند و زمینه مناسبی را برای رشد و پیشرفت کسب و کار فراهم کند.

خدمات کاسب یار در حوزه مشاوره سیستم سازی کسب و کار شامل چه مواردی می شود؟

سیستم سازی یا «سیستم سازی کسب و‌ کار» شامل تمام کارهایی است که برای خودکارسازی کسب وکار انجام می‌شود تا با کمترین نظارت و دخالت مدیر، اغلب کارها به‌خوبی پیش برود.

با بهره گیری از برترین متخصصان سیستم سازی،‌ کاسب یار خدمات مشاوره سیستم سازی را در همه حوزه های کسب و کار ارائه می دهد:

 • مشاوره سیستم سازی واحد فروش: شما و تیمتان فرآیندهای واحد فروشتان را درک کرده که نتیجه آن افزایش تضمینی فروش شما است.
 • مشاوره سیستم سازی مالی: ارزیابی مشتریان طبق سیستم پیش می رود، قراردادها، محاسبات و تسویه حساب های حرفه ای و سیستمی خواهید داشت.
 • مشاوره سیستم سازی کنترل کیفیت: کنترل کیفیت محصولات و خدمات خود را سیستمی کرده و درصد صحت آن را بالاتر می برید.
 • مشاوره سیستم سازی تامین و خرید: یاد می گیرید که تامین کنندگان خود را با یک سیستم صحیح ارزیابی کرده و با مدیریت بهینه اقلام ضروری از هزینه های کسب و کارتان بکاهید.
 • مشاوره سیستم سازی استخدام و اخراج: گزینش افراد شایسته و اخراج افراد نالایق سازمانتان به درستی صورت خواهد گرفت.
 • دریافت مشاوره سیستم سازی فرآیندهای داخلی: ناهماهنگی های سازمان و نظارت های لحظه به لحظه شما از بین خواهند رفت.
 • مشاوره سیستم سازی فعالیت ها: با اجرای درست فعالیت ها، در نهایت نیروی انسانی خودکار و نتیجه محور خواهید داشت.
 • مشاوره سیستم سازی کنترل: به شاخص های ارزیابی عملکرد تیم تان دست خواهید یافت و آن ها را بهتر و درست تر کنترل می کنید.

می توانید از مشاوره سی ار ام کاسب یار نیز استفاده کنید تا نرم افزاری برای سیستم سازی تمام فعالیت های کسب و کارتان داشته باشید و هیچ اطلاعاتی را از دست ندهید.

تعرفه مشاوره سیستم سازی چقدر است؟

بسته به اینکه مشاوره حضوری میگیرید و یا تلفنی، اینکه در کدام مرحله از سیستم سازی کسب و کارتان هستید و از کدام مشاور ما (با چه میزان تجربه و تخصص) مشاوره می گیرد، هزینه مشاوره سیستم سازی قطعا تغییر خواهد کرد. برای اطلاعات بیشتر فرم داخل همین برگه را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

سوالات متداول

1. سیستم سازی کسب و کار چیست؟

سیستم سازی به مجموعه ای از فعالیت ها و مکانیسم های فعال و پویا گفته می شود که بدون دخالت انسان قابل اجرا هستند و در هر ساعتی از شبانه روز قابل دسترس هستند و می توانند به مشتریان خود در کسب و کار های مختلف خدمت رسانی کنند.

2. چرا باید کسب و کارم را سیستم سازی کنم؟!

سیستم سازی و خودکار سازی فرآیندها می توانند به صورت غیر مستقیم میزان سود دهی و در آمد زایی کسب و کار شما را در طول زمان افزایش دهند. زیرا:

 1. سیستم سازی می تواند شرایط مناسب تری را برای خرید مشتری ایجاد کند و خدمات بهتری را به مشتری ارائه دهد. همین امر موجب می شود که به مرور زمان بر تعداد مشتریان افزوده شود.
 2. خودکارسازی ها می توانند از هدر رفتن وقت و زمان مدیران و صاحبان کسب و کار جلوگیری کنند و زمینه مناسبی را برای درآمد زایی شرکت فراهم کنند.
 3. زمانی که از انواع فرآیند های سیستم سازی مثل شبکه های اجتماعی یا وب سایت استفاده کنید، می توانید فعالیت خود را از انحصار زمان و نیروی های انسانی خارج کرده و در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان خود خدمت رسانی کنید. این امر موجب می شود که در طول زمان بر تعداد مشتریان شما و درآمدتان افزوده شود

100٪ تخفیف

برای خرید اول از کاسب‌یار

دقیقه
ثانیه