Search

مشاوره سرمایه گذاری

آیا به دنبال راهی برای سرمایه گذاری هوشمندانه هستید؟ مشاوران سرمایه گذاری کاسب یار به شما کمک خواهند کرد تا تصمیماتی مطمئن در سرمایه گذاری‌ هایتان بگیرید.

مشاوره مالیاتی, مشاوره مالی و حسابداری, مشاوره سرمایه گذاری, مشاوره امور قراردادها, مشاوره مدیریت منابع انسانی

هر ساعت مشاوره:

10%   1,500,000 تومان 1,350,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره سرمایه گذاری کاسب یار

مشاوره سرمایه‌ گذاری به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌گیری بهتر و مطمئن تری برای سرمایه خود بگیرید. یک مشاور مالی و سرمایه‌ گذاری با توجه به اهداف، سطح ریسک، زمان و سایر عوامل مهم، شما را راهنمایی می‌کند. او با ارائه پیشنهادهای سرمایه‌گذاری، تحلیل و بررسی بازار و قیمت‌ها، مدیریت ریسک و مانیتورینگ سرمایه‌گذاری‌های شما به طور مستقیم روی سودآوری شما تاثیر میگذارد.

اگر به دنبال یک مشاور سرمایه گذاری حرفه‌ای هستید، تیم کاسب یار، متشکل از متخصصین سرمایه گذاری و مالی آماده‌ ارائه مشاوره سرمایه گذاری در بورس و سایر بازارهای مالی می‌ باشد. مشاوران ما با تجربه و دانش فنی خود به شما در یافتن راهکارهای مناسب برای سرمایه گذاری کمک خواهند کرد. همچنین می‌توانید از مشاوره تلفنی بورس ما هم استفاده کنید.

گرفتن مشاوره مالی و سرمایه گذاری چه مزیتی برای شما دارد؟

  • ارائه راهکارها و مشاوره برای سرمایه گذاری هوشمندانه با توجه به شرایط بازار و هدف کسب و کار
  • کمک به مدیریت ریسک و کاهش ضررهای احتمالی در سرمایه گذاری‌ها
  • تحلیل و بررسی دقیق بازار و پیش‌بینی شرایط بازار برای استفاده بهتر از فرصت‌های موجود

 

مشاوره مالی و حسابداری کاسب یار >>

چه کسب و کارهای به مشاوره جهت سرمایه گذاری احتیاج دارند؟

  1. شرکت‌های بزرگ و نهادهای مالی
  2. کسب و کارهای جوان و استارتاپ‌ها به دلیل عدم دسترسی به تجربه و منابع مالی کافی، به یک مشاور مالی و سرمایه گذاری حتما احتیاج دارند.
  3. سرمایه‌گذاران حرفه‌ای برای انجام تحلیل‌های با دقت و تصمیم‌گیری‌های مالی به مشاوره سرمایه گذاری نیاز دارند.
  4. صنایع خاص مانند صنعت فناوری، به دلیل تغییرات سریع در بازار و نیاز به سرمایه‌گذاری در زمینه‌های پیشرفته، به مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری و تجربه متخصصان مالی نیاز دارند.
  5. شرکت‌های دارای زمینه بین‌المللی: شرکت‌هایی که در بازار بین‌المللی فعالیت می‌کنند به دلیل تفاوت‌های جغرافیایی، فرهنگی و قوانین مالی مختلف در هر کشور، به کمک مشاور سرمایه‌گذاری نیاز پیدا می کنند.

تعرفه مشاوره سرمایه گذاری چقدر است؟

تعرفه مشاوره سرمایه گذاری می‌تواند بسیار متفاوت باشد و بسته به مهارت و تخصص مشاور، نوع سرمایه گذاری، مقدار سرمایه گذاری و سایر عوامل متفاوت باشد. برخی از مشاوران مالی مبلغ ثابتی از مشتریان خود دریافت کنند، اما برخی دیگر درصدی از سرمایه گذاری شما را به عنوان پورسانت دریافت می کنند.

به طور معمول، تعرفه های مشاوره سرمایه گذاری بر اساس ساعت کاری یا جلسات مشاوره تعیین می‌شود. حتماً توصیه می‌شود که قبل از انتخاب مشاور مالی، تخصص و تجربه او را به دقت بررسی کنید تا از کیفیت خدمات و هزینه های آن مطمئن شوید.