Search

مشاوره مالیاتی

با مشاوره مالیاتی، بخش مالی و مالیاتی سازمان خود را تحلیل کنید، راهکارهایی برای بهینه سازی درآمد و هزینه دریافت کنید، برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری راهکارهای مالیاتی و مالی بگیرید و برای رویارویی با مشکلات مالی و مالیاتی برنامه‌ریزی کنید.

مشاوره مدیریت منابع انسانی, مشاوره مالیاتی, مشاوره مالی و حسابداری, مشاوره سرمایه گذاری, مشاوره امور قراردادها

هر ساعت مشاوره:

10%   1,500,000 تومان 1,350,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره مالیاتی کاسب یار

مشاوره مالی و مالیاتی برای کسب و کارها شامل تحلیل مالی و مالیاتی سازمان یا فرد، ارائه راهکارهای بهینه سازی درآمد و هزینه، برنامه‌ریزی مالیاتی، ارائه راهکارهای مالیاتی و مالی برای کاهش هزینه‌ها و افزایش سودآوری، برنامه‌ریزی برای رویارویی با مشکلات مالی و مالیاتی و … است.

مشاور مالیات کیست و چه خصوصیاتی دارد؟

مشاور مالیات به فردی گفته می شود که در رشته حسابداری، مدیریت مالی یا حقوق مالیاتی به صورت تخصصی تحصیل کرده است و از دانش و بینش بسیار قوی در مسائل مختلف مالیاتی و امور حسابداری شرکت یا سازمان برخوردار است. مشاور مالی می تواند از ترفند های کاملا قانونی برای به حداقل رساندن تعرفه ها و هزینه های مالیاتی شرکت ها یا کسب و کار های مختلف استفاده کند.

مشاور مالی و مالیاتی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

  1. مدیریت مالی: مشاور مالی می‌تواند به شما کمک کند تا مالیات، حقوق و دیگر هزینه‌ها را مدیریت کنید و بودجه کسب و کار را بهینه کنید. او می‌تواند شما را در تصمیم‌گیری‌های مالی مانند خرید واحد جدید، بررسی گزارشات مالی و سرمایه‌گذاری در پروژه‌های جدید راهنمایی کند.
  2. بررسی مالیات: مشاور مالیاتی می‌تواند به شما در تعیین میزان مالیات، تهیه و ارسال اظهارنامه مالیاتی، پرداخت مالیات و حفظ حقوق شما در مقابل مالیات‌های ناعادلانه کمک کند
  3. برنامه‌ریزی مالیاتی: مشاور مالیاتی می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی مالیاتی سالانه کمک کند تا به کمترین میزان مالیاتی برای کسب و کار شما دست یابید.
  4. نظارت بر گزارش‌های مالی: مشاور مالی می‌تواند به شما در نظارت بر گزارش‌های مالی شما کمک کند تا اطمینان حاصل کنید که همه اطلاعات مالی شما درست باشد.

انتخاب مشاور مالیاتی حرفه ای

  • مشاور مالی و مالیاتی باید در زمینه کاری خود دارای تخصص و تجربه باشد. در انتخاب مشاور مالیاتی حتما به سوابق تحصیلی و کاری او دقت کنید و سعی کنید که به طور دقیق در مورد صحت اسناد و مدارکی که به شما ارائه می دهد تحقیق کنید. زیرا مدارک و سوابق تحصیلی تعداد زیادی از مشاوران ممکن است جعلی باشند و اعتبار قانونی نداشته باشند.
  • مشاورانی را انتخاب کنید که در مدت زمان فعالیت خود در پروژه های مختلف صادقانه عمل کرده باشند و راهکار های آن ها در بهبود وضعیت مالی و اقتصادی کسب و کار های مختلف مؤثر بوده است. بنابراین حتما در مورد نوع عملکرد و کارایی مشاور در پروژه های قبلی او تحقیق کنید.
  • مشاور مالیاتی باید دارای ایده های بسیار خلاقانه و نوین باشد تا بتواند با استفاده از آن ها هزینه ها یا تعرفه های مالیاتی شما را کاهش دهد و از هدر رفتن سرمایه و پول شما جلوگیری کند.
  •  در انتخاب مشاور مالی حتما در مورد صداقت کاری و عملکرد او تحقیق  کنید زیرا او برای انجام کارهای خود مجبور است که به بخشی از اطلاعات شخصی و مالی شما دسترسی کامل داشته باشد. اگر مشاور مالی در زمینه کاری خود صادقانه عمل نکند یا از دانش لازم در زمینه مالیاتی برخوردار نباشد، سرمایه و پس انداز مالی شما را به خاطر می اندازد.
  • در انتخاب مشاور مالی حتما به اهداف مالی کوتاه مدت و بلند مدت او توجه کنید و سعی کنید فردی را انتخاب کنید که اهداف او متناسب با طرز تفکر و بینش شما باشد.

تعرفه مشاوره مالی و مالیاتی چقدر است؟

هزینه مشاوره مالیاتی بستگی به بسیاری عوامل دارد، از جمله تخصص و تجربه مشاور، میزان درآمد و سود شما، حجم کاری و مشکلات مالیاتی موجود در شرکت شما. همچنین، هزینه های مشاوره مالیاتی با توجه به منطقه جغرافیایی متفاوت است. برخی مشاوران مالیاتی به صورت ساعتی کار می کنند و برخی دیگر هزینه های ثابت یا ماهیانه دارند.