Search

پرداخت امن، تضمین اثربخشی جلسات مشاوره

در این راهنما می آموزیم:

فهرست مطالب

کاسب‌ یار یک پلتفرم معتبر و امن برای ارتباط مشاوران متخصص با مدیران و صاحبان کسب‌و‌کارها است. یکی از اهداف اصلی ما ایجاد اعتماد و اطمینان برای کاربران در مورد اثربخشی جلسات مشاوره است. به همین منظور امکان پرداخت امن را برای کاربران فراهم آوردیم.

پرداخت امن چیست؟

یکی از مسائل اصلی کاربران هنگام خرید مشاوره کسب و کار، این است که اطمینان ندارند آیا هزینه ای که می کنند به ارتقا کسب و کار و شرایطشان کمک خواهد کرد یا نه؟

ما با ارائه سیستم پرداخت امن این اطمینان را برای کاربران فراهم کرده ایم.

سیستم پرداخت امن کاسب یار چگونه کار می کند؟

هنگام ثبت درخواست و رزرو مشاوره همه چیز طبق روال عادی عمل می کند:

  1. شما مشاور مورد نظرتان را انتخاب می کنید و با انتخاب گزینه رزرو مشاوره، درخواست خود را ثبت و هزینه مشاوره را پرداخت می کنید.
  2. سپس سیستم پرداخت امن بطور خودکار فعال می شود. به این صورت که هزینه پرداختی را مسدود کرده و از برداشت وجه توسط مشاور جلوگیری می کند.
  3. در ادامه همکاران ما هماهنگی های لازم برای برگزاری جلسه مشاور شما انجام داده و زمان را قطعی می کنند.
  4. جلسه در زمان مقرر برگزار می شود.
  5. پس از برگزاری جلسه، لینک نظرسنجی از طریق پیامک برای شما ارسال می شود. با کلیک بر روی لینک، نظر خود را درباره مشاور ثبت می کنید و به او امتیاز می دهید. (نظر و امتیاز ثبت شده در پروفایل مشاور توسط سایر کاربران قابل مشاهده خواهد بود.)
  6. پس از ثبت نظر، چنانچه شما اعلام رضایت کرده باشید، وجه پرداختی از مسدودی خارج شده و برای مشاور قابل برداشت خواهد بود. در غیر این صورت، هزینه ای که پرداخت کردید، به صورت شارژ کیف پول شما باقی می ماند و شما می توانید درخواست برداشت وجه بدهید یا در خریدهای بعدی از آن استفاده کنید.

امتیاز داده شده به مشاور چگونه بر پرداخت امن تاثیر می گذارد؟

در هنگام ثبت نظر در مورد جلسه برگزار شده، شما در سه پارامتر به مشاور امتیاز میدهید:

  1. دانش، تخصص و تجربه
  2. تشخیص دقیق و راهکار موثر
  3. شخصیت و رفتار حرفه ای

معدل امتیاز ها برحسب درصد محاسبه شده و میزان بازگشت وجه طبق جدول زیر محاسبه می شود:

امتیاز ثبت شدهمیزان بازگشت وجه
75 درصد و بالاتر0 درصد (کل وجه پرداختی برای مشاور آزاد می‌شود.)
بین 50 تا 75 درصد50 درصد وجه پرداختی به شما عودت می‌شود.
زیر 50 درصد100 درصد (کل وجه پرداختی به شما عودت می‌شود.)

وجه پرداختی چگونه به من عودت میشود؟

پس از شرکت در نظرسنجی و ثبت امتیاز برای مشاور، در صورتی که معدل امتیازی که ثبت کرده باشید کمتر از 70 باشد، سیستم پرداخت امن، پرونده را جهت بررسی برای واحد پشتیبانی ارسال می کند.

پس از بررسی مورد توسط واحد پشتیبانی و اعلام نظر، هزینه به کیف پول مجازی شما واریز میشود. شما میتوانید از موجودی کیف پول خود برای خریدهای بعدی در کاسب‌یار استفاده کنید و یا با ثبت تیکت و اعلام اطلاعات بانکی خود درخواست برداشت وجه و واریز به حساب بانکی را ثبت کنید.

فرآیند عودت وجه چقدر طول میکشد؟

فرآیند بازگشت وجه از زمان ثبت امتیاز برای مشاور،‌ حداکثر ۷۲ ساعت کاری زمان می برد تا از طرف واحد پشتیبانی اعلام نتیجه شده و واریزی به کیف پول مجازی شما واریز گردد.

در صورتی که درخواست برداشت وجه از کیف پول و واریز به حساب بانکی را داشته باشید، این پروسه تابع قوانین خود بوده که بایستی در اینجا مطالعه کنید.

آیا میتوان با ثبت امتیاز غیرواقعی هزینه جلسات را پس گرفت و سیستم را دور زد؟

زمانی که سیستم پرداخت امن پرونده را برای بررسی به واحد پشتیبانی ارسال میکند. این واحد از چندمنظر امتیاز داده شده به مشاور را بررسی و اعتبار سنجی مینماید بنابراین امکان ثبت امتیاز غیر واقعی و دور زدن سیستم وجود نخواهد داشت.

راهنماهای پر بازدید