Search

بهترین نرم افزارهای crm رایگان 2024 + لینک دانلود رایگان

نرم افزار crm رایگان

نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به تیم های فروش کمک می کند تا روابط و تعاملات با مشتریان مثل اطلاعات تماس، تماس های تلفنی، ایمیل‌ها و جلسات را مدیریت کنند، به همین دلیل اکثر کسب و کارها به دنبال نرم افزار CRM هستند، به خصوص نرم افزار crm رایگان! از این رو در این مطلب قصد داریم چند تا از بهترین سیستم ها و نرم افزارهای crm رایگان را حضور شما کاربران عزیز کاسب یار معرفی کنیم.

نحوه انتخاب یک نرم افزار crm رایگان

در تجارت، روابط همه چیز را هدایت می کند، از سرنخ‌ها گرفته تا معاملات انجام شده! در حالی که ممکن است همه چیز را در یک فایل اکسل تحت کنترل داشته باشید، استفاده از نرم افزارهای مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) مدیریت و برقراری روابط پیچیده‌تر را آسان‌تر می‌کند. همچنین فرصت‌هایی را برای اتوماسیون معرفی کرده و به استانداردسازی فرآیندها در شرکت شما کمک می‌کند.

حتماً با خود فکر می‌کنید چنین نرم افزارهایی با چنین قابلیت‌هایی ممکن است گران باشند، اما در واقع تعدادی نرم افزار مدیریت مشتری مقرون به صرفه و حتی رایگان در دسترس شما هستند. دقت کنید که هنگام انتخاب نرم افزار CRM رایگان برای کسب و کار خود باید چندین مورد را در نظر بگیرید:

 1. در نظر بگیرید که چه نوع کسب و کاری دارید و نیازهای خاص شما چیست. اگر یک کسب‌وکار کوچک با تیم فروش محدود دارید، ممکن است به همه ویژگی های یک CRM قوی‌تر نیاز نداشته باشید. اگر به اتوماسیون فروش یا ردیابی ایمیل نیاز دارید، مطمئن شوید که CRM مدنظر شما این ویژگی ها را دارد.
 2. نکته دیگر این است که استفاده از CRM چقدر آسان است. شما نمی خواهید تیم فروش‌تان وقت خودش را برای آموزش نرم افزار crm رایگان و نحوه استفاده از نرم افزار تلف کند. در ضمن به دنبال یک CRM با یک رابط کاربر پسند باشید که به راحتی قابل پیمایش باشد.
 3. در نظر بگیرید که CRM با چه برنامه ها و اپلیکیشن هایی می تواند ادغام شود. اگر از سایر اپلیکیشن ها و برنامه های نرم افزاری استفاده می کنید، باید مطمئن شوید که CRM انتخابی می تواند با آن برنامه ها ادغام و یکپارچه شود. این کار مدیریت مخاطبین و معاملات خود را آسان تر می کند و از ورود داده های تکراری جلوگیری می کند.
نحوه انتخاب یک نرم افزار crm رایگان

ویژگی های یک نرم افزار crm رایگان

هنگام تجزیه و تحلیل بهترین نرم افزار رایگان CRM موجود، صدها عامل از جمله ویژگی ها، پشتیبانی مشتری، سهولت استفاده، تجربیات کاربر و ادغام ها را بایستی در نظر گرفت. برخی از ویژگی‌های مهم در نرم افزار crm رایگان عبارتند از:

 • ردیابی ایمیل و اطلاعیه‌های تعامل (Email tracking and engagement notifications)
 • قالب‌ها و زمان‌بندی ایمیل (Email templates and scheduling)
 • به اشتراک گذاری سند (Document sharing)
 • برنامه ریزی جلسات (Meeting scheduling)
 • چت زنده (Live chat)
 • راحتی در استفاده (Ease of use)
 • مدیریت تماس و فروش (Contact and sales management)
 • گزارش دهی و تحلیل (Reporting and analytics)
 • ادغام با سایر برنامه ها (Integration with other apps)

در حالی که همه CRMهای رایگانی که معرفی می کنیم، شامل همه ویژگی‌های فوق نمی‌باشند، اما بسیاری از آنها به اندازه کافی مزایای ارزش افزوده برای جبران ویژگی از دست رفته را دارند.

بیشتر بخوانید: مقایسه بهترین نرم افزارهای CRM و شرکت‌های ارائه دهنده

معرفی نرم افزارهای crm رایگان خارجی

ما در انتخاب بهترین نرم افزار crm رایگان در نظر گرفتیم که این نرم افزارها چقدر کاربرپسند هستند و چه نوع پشتیبانی به مشتری ارائه می‌دهند. ما همچنین نظرات کاربران را تجزیه و تحلیل کردیم تا درک کنیم که کاربران واقعی چه فکری درباره CRM رایگان انتخابی داشتند.

1. Zoho CRM بهترین نرم افزار رایگان CRM برای افزایش مقیاس کسب و کار شما برای Web, iOS, Android

Zoho CRM که محصول شرکت مجموعه نرم افزارهای Zoho است، برای افزایش مقیاس کسب و کار شما عالی است و طرح رایگان آن قابلیت های زیادی دارد. همانطور که رشد می کنید، می توانید ویژگی های بیشتری را با ادغام سایر اپلیکیشن های Zoho به هم متصل کنید.

نرم افزار crm رایگان Zoho حدود 5000 رکورد را به صورت رایگان به شما می دهد. رکوردها در اینجا به معنای مخاطبین، معاملات، حساب‌ها و کمپین‌ها هستند، بنابراین به خاطر داشته باشید که هر بار که چیزی جدید ایجاد می‌کنید، جزو محدودیت های شما حساب می‌شود.

یک ویژگی خوب Zoho CRM: گزینه ای برای پاک کردن رکوردهای دست نخورده ارائه می دهد که ممکن است طول عمر طرح رایگان را افزایش دهد.

رابط کاربری این نرم افزار نیز بسیار حرفه ای است، می توانید روی مخاطبین خود کلیک کنید تا نمای 360 درجه ای از تمام داده های آن‌ها را مشاهده کنید و حتی بهترین زمان ها را برای ایمیل یا تماس اضافه کنید. Zoho CRM همچنین در گزارش و تجزیه و تحلیل نیز چشمگیر عمل کرده است. با کلیک بر روی یکی از 60 گزارش از پیش ساخته شده موجود، می توانید داده ها را به سرعت مشاهده کنید.

طرح رایگان سی آر ام زوهو برای 3 کاربر و حداکثر 5000 رکورد در دسترس است. طرح‌های پولی که ویژگی‌هایی مانند پیش‌بینی فروش، گزارش‌های سفارشی و ویژگی‌های اتوماسیون بازاریابی را دارند، از ۱۴ دلار در هر ماه برای هر کاربر شروع می‌شوند.

Zoho CRM

2. HubSpot CRM بهترین نرم افزار CRM رایگان برای بسیاری از گزینه های یکپارچه سازی برایWeb, iOS, Android

CRM HubSpot همیشه برای کاربران نامحدود و مخاطبین نامحدود رایگان است. HubSpot تمام ویژگی‌های اصلی CRM را داراست و صفحه تماس آن به خوبی سازماندهی شده است، یعنی جزئیات شخصی در سمت چپ، فعالیت‌ها در مرکز، و اطلاعات اضافی (معاملات، تیکت ها و …) در سمت راست آن قرار دارند. نرم افزار سی ار ام رایگان هاب اسپات یکی از بصری ترین CRM های موجود است.

البته فقط یک بار قابلیت ایجاد قیف فروش در طرح رایگان وجود دارد و نمی‌توانید بیشتر از یکی ایجاد کنید، اما HubSpot به شما اجازه می دهد تا داشبوردهای سفارشی‌ شده و گزارش‌ های سفارشی‌ شده ایجاد کنید. می توانید تجزیه و تحلیل هایی مانند آمار کمپین های بازاریابی، تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت، تجزیه و تحلیل تماس ها و عملکرد فرم را ببینید.

طرح رایگان HubSpot برای مدتی طولانی به شما خدمت خواهد کرد و هنگامی که تصمیم به ارتقاء گرفتید، بسته به تمرکز کسب و کارتان، چندین حق انتخاب وجود دارد. طرح های پولی برای CRM هاب اسپات از 45 دلار در ماه شروع می شود.

HubSpot CRM

3. Vtiger بهترین نرم افزار CRM رایگان با گزینه های ارتقای انعطاف پذیر و ارزان قیمت برای Web, iOS, Android

به عنوان یک CRM رایگان برای مشاغل کوچک،Vtiger دارای مجموعه ای از ویژگی های قوی است که در یک رابط کاربری پرسرعت و آسان برای استفاده قرار داده شده است. Vtiger برای 10 کاربر، 3000 مخاطب و 1000 ایمیل ارسالی در ماه رایگان است که یک طرح رایگان بسیار سخاوتمندانه می باشد.

البته زمانی که Vtiger بازگشت سرمایه مناسبی را به ارمغان آورد، بهتر است استراتژی CRM خود را به یک طرح پولی ارتقا دهید. طرح رایگان ویتایگر شامل 10 کاربر و 3000 مخاطب است. طرح های پولی از 20 دلار در هر ماه برای هر کاربر با دسترسی محدود و 30 دلار در ماه برای هر کاربر با دسترسی کامل شروع می شود.

ویتایگر فارسی

crm های رایگان فارسی و ویژگی های آن ها

نرم افزار CRM پیام گستر، CRM رایگان همیار و نرم افزار CRM رایگان فارسی ویپینگ از جامع ترین پلتفرم‌های مدیریت ارتباط با مشتری به زبان فارسی هستند که نسخه رایگان آن‌ها نیز در دسترس است. از قابلیت‌ها و امکانات این نرم افزارهای crm فارسی رایگان می‌توان به این موارد اشاره کرد:

 • اتصال به سایر نرم افزارها و همگام شدن با نرم افزارهای دیگر مانند نرم افزارهای حسابدار
 • مدیریت پروژه و خودکارساز چرخه های کاری برای بهبود روند کارها، مدیریت تبلیغات و مدیریت خرید و فروش و پیگیری های مختلف مشتریان و روند فروش
 • ابزارهای انبارداری و مدیریت محصولات و خدمات
 • ابزارهای پشتیبانی و خدمات پس از فروش
 • ابزارهای بازاریابی و فروش
 • مرکز رسیدگی به مشتریان و مدیریت تماس ها
 • تحلیل داده و هوش تجاری
 • اتوماسیون انواع فعالیت های سازمانی

برای دانلود نرم افزار crm رایگان فارسی کافیست روی لینک‌های زیر کلیک نمایید:

 1. voiping.ir
 2. payamgostar.com
 3. hamyarcrm.com
crm های رایگان فارسی و ویژگی های آن ها

سوالات متداول

 1. نرم افزار CRM چیست؟

  CRM چیست، نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری، ابزاری است که کسب و کارها برای مدیریت فروش و روابط بازاریابی خود با مشتریان و مشتریان بالقوه از آن استفاده می کنند. نرم افزار مدیریت ارتباط با مشتری ابزار قدرتمندی است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند روابط خود را با مشتری بر روی یک پلتفرم متمرکز و با کاربری آسان سازماندهی و مدیریت کنند.

 2. برای دانلود رایگان نرم افزار crm سیستم عامل های اندروید و آی او اس و crm رایگان تحت وب چه کار باید بکنم؟

  برای دانلود نرم افزار crm رایگان اندروید و آی او اس کافیست روی لینک نرم افزار مورد نظر که در بالا معرفی کردیم، کلیک کنید تا به صفحه دانلود رایگان نرم افزار crm هدایت شوید.

 3. از کدام ابزار رایگان CRM باید استفاده کنیم؟

  اگر به مدیریت سرنخ ها و مشتریان خود به روش سنتی عادت دارید، استفاده از یک نرم افزار crm رایگان، فرآیندهای شما را ساده تر و به پیشبرد کار شما کمک می کند. همچنین شروعی برای ایجاد مجموعه ای از داده‌ها است که می‌توانید آن‌ها تجزیه و تحلیل کنید و بینش بهتری در مورد کسب و کارتان پیدا کنید.
  چند مورد از این نرم افزارهای رایگان CRM را امتحان کنید. قبل از انجام تعهد، به خوبی به صفحه شرایط آن نگاه کنید. رویکرد هر برنامه “رایگان” کمی متفاوت است، بنابراین مطمئن شوید که همه چیز مورد نیاز خود را در طرح رایگان در یافت می کنید و اگر زمانی خواستید طرح پولی را بخرید، مدل قیمت گذاری ارتقا یافته با بودجه شما مطابقت دارد.

این مقاله برای شما مفید بود؟

به آن امتیاز بدهید.

امتیاز بدهید

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

دیدگاه کاربران

در بحث پیرامون این مقاله شرکت کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments