Search

مشاوره دیجیتال مارکتینگ

طراحی سایت، سئو، تبلیغات گوگل، بازاریابی محتوا، بازاریابی ایمیلی...

بررسی کامل کسب و کار  |  آنالیز بازار هدف |  بررسی سایت از دریچه UI UX   |   ارائه برنامه سئو   |   پیشنهاد کلمات کلیدی  |  نگارش استراتژی محتوا

به دیجیتال مارکتینگ نیاز دارید اگر:

 • کسب و کارتان تازه استارت خورده و در حال راه اندازی است.
 • در حال ایجاد تغییر در برنامه بازاریابی خود هستید.
 • میخواهید برند خود را ارتقا دهید و نمیدانید از کجا شروع کنید.
 • تمایل به درک دغدغه و نیازهای مشتریانتان دارید.
 • نیاز به بهبود عملکرد در بازاریابی دیجیتال دارید.
 • دغدغه پیشرفت کار و درآمدتان دارید.
 • تمایل به توسعه کسب و کار خود دارید.

1.آیا مشتریان شما محدود به مکان و محلی هستند؟

یکی از راهکارهای اساسی دیجیتال مارکتینگ، مدیریت و گسترش مکان معرفی کسب و کار و منابع است. فعالیت‌های متعددی از تحلیل دقیق داده‌ها تا تولید محتوا و مدیریت شبکه‌های اجتماعی نیاز به زمان و تمرکز دارند. استفاده از برنامه‌ریزی مناسب و ابزارهای مدیریت مارکتینگ، این چالش را تسهیل می‌کند و به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا زمان خود را بهینه‌سازی کنند.

2.آیا مشکلاتی در جذب مشتریان و افزایش نرخ تبدیل و فروش دارید؟

کی از راه‌حل‌های موثر برای این مشکل، راه‌اندازی یک استراتژی دیجیتال مارکتینگ است. ایجاد حضور آنلاین قوی، استفاده از تبلیغات هدفمند در شبکه‌های اجتماعی، بهبود سؤالات و نیازهای مشتریان به وسیله محتوای با ارزش، و بهبود رتبه‌بندی در موتورهای جستجو از جمله راهکارهای دیجیتال مارکتینگ هستند که می‌توانند به شما کمک کنند. این استراتژی‌ها می‌توانند باعث جذب مشتریان جدید، افزایش تبدیل و بهبود درآمد شوند

3. با مشتریان بیشتر نمیتوانید کسب وکارتان را مدیریت کنید؟

فرض کنید تعداد مشتریان فعلی شما 10 برابر شود، با روش های مدیریتی فیزیکی میتوانید مشتریان را به خوبی مدیریت کنید ؟ اگر کسب و کارتان را دیجیتالی نکرده باشید، قطعا از عهده گسترش کسب و کارتان برنخواهید آمد. 

چالش های کسب و کار که راه درمانش دیجیتال مارکتینگ است:

اگر با یکی از این مشکلات مواجه هستید همین امروز باید برای دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان اقدام کنید.

وب سایت دارم ولی ترافیک کافی ندارد

بدون ترافیک ثابت سایت، سرنخ های ارزشمندی را از دست می دهید. مشاور دیجیتال مارکتینگ، حضور شما را در نتایج موتورهای جستجو بهبود می دهد، بنابراین افراد بیشتری از سایت شما بازدید می کنند.

مدیریت کمپین های دیجیتال زمان زیادی می برد

مدیریت و بهینه سازی کمپین‌ های دیجیتال کار زیادی می‌طلبد. مشاور بازاریابی دیجیتال در زمان و هزینه تان صرفه جویی می کند، بنابراین می توانید روی کاری که به بهترین شکل انجام می دهید تمرکز کنید.

سرنخ کافی برای فروش ندارم

از تعداد سرنخ (لید) ها و درآمد راضی نیستید؟ با کمک مشاور دیجیتال مارکتینگ لید های بیشتری را جذب کنید و با بازاریابی درست شاهد افزایش مشتری، فروش و درآمد باشید.

میخواهم کسب و کارم را آنلاین کنم ولی نمیدانم چگونه

گاهی مدیران کسب و کار برای هدف گذاری کلی در کسب و کار خود دچار تردید هستند و نمی دانند از کجا و چگونه شروع کنند. اینجاست که مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند.

خلق برند یا فروش بیشتر

اگر کسب و کار شما اینترنتی نباشد مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند به خلق برند اینترنتی شما کمک کند اما اگر شما صاحب کسب و کار اینترنتی هستید، راهکارهای یک مشاور دیجیتال مارکتینگ شما را در دستیابی به فروش بیشتر یاری می کند.

اطلاع از فعالیت رقبا و تحلیل کسب و کارهای مشابه

اگر کسب و کار اینترنتی راه اندازی کرده اید و نیاز به تحلیل نحوه فعالیت رقبا برای موفقیت دارید، مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند در این زمینه شما را همراهی کند و استراتژی رقبا را در اختیار شما بگذارد.

چرا جلسه اول مشاوره دیجیتال مارکتینگ رایگان است؟

ما در کاسب‌یار هدف خود را کمک به پیشرفت و توسعه کسب و کار ها قرار داده ایم. و اگر به هر دلیلی نتوانیم به شما کمک کنیم قرار نیست بار اضافه ای به شما تحمیل کنیم.

ما میدانیم همه ی کسب و کار ها به راهنمایی و مشاوره نیاز دارند، و برای اینکه شما هم مطمئن شوید مشاوره ما میتواند به کسب و کارتان کمک کند جلسه اول را رایگان ارائه میکنیم.

در مشاوره دیجیتال مارکتینگ چه اقداماتی انجام می شود.

بررسی کامل کسب و کار

آنالیز کامل بازار هدف و مخاطبان

بررسی دقیق سایت از دریچه UIوUX

ارائه برنامه دقیق بهینه سازی سایت

پیشنهاد کلمات کلیدی مناسب

نگارش استراتژی محتوا

تاکنون:

پروژه طراحی سایت
0 +
پروژه سئو
0 +
رضایت مشتریان
0 +
ساعت مشاوره
0 +

سوالات رایج کاربران

سوالاتی که شاید برای شما هم پیش بیاید.

مشاور دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک راهنما در مسیر تصمیم های بازاریابی دیجیتال به شما کمک می کند تا انتخاب های درست تر و حرفه ای تری داشته باشید و بهتر از همیشه مسیر مارکتینگ خود را طی کنید، مشاورین با نگاه کلی و با تجربیات فنی خود، فرایند بازاریابی دیجیتال کسب و کارها را نگاه می کنند و مسیر کسب و کار را مشخص می کنند.

دیجیتال مارکتینگ به عنوان یک ابزار قدرتمند، در جهت‌دهی کسب‌ و کارها و بهبود رشد آن‌ها نقش اساسی دارد.
اگر میخواهید در بازارآنلاین حضور داشته باشید، رقابت در بازار داشته باشید، همچنین  ابزارهایی را فراهم کنید که کسب‌وکارتان بتواند هدفمند و بهینه‌ رشد کند، بهترین راهکار دیجیتا مارکتینگ است.

دیجیتال مارکتینگ در انواع مختلف کسب و کارها می‌تواند تأثیرگذار باشد. در بخش فروش و بازاریابی، استفاده از روش‌های دیجیتالی مانند تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، بهبود سئو و ساخت محتوای با ارزش می‌تواند باعث افزایش نرخ تبدیل، جذب مشتریان جدید و افزایش فروش شود. در عملیات و ارتباط با مشتریان، استفاده از ایمیل مارکتینگ می‌تواند ارتباط نزدیکتر و مؤثرتری با مشتریان فراهم کند. همچنین در محیط آنلاین، بهبود تجربه کاربری و طراحی وب‌سایت به کمک بهینه‌سازی رابط کاربری و تجربه مشتری، می‌تواند موجب افزایش وفاداری مشتریان و افزایش بازدهی کسب و کار شود.

هزینه هر خدمتی را باید نسبت به ارزشی که ایجاد میکند سنجید. دیجیتالی شدن، کسب و کار شما را متحول میکند و بسیاری از هزینه های کسب و کار شما مثل هزینه‌های مالی، زمان، منابع انسانی و … را به شکل چشمگیری کاهش میدهد و همچنین امکان رشد و توسعه را برای شما فراهم می کند، بنابراین هزینه دیجیتال مارکتینگ، در برابر هزینه هایی که به دلیل دیجیتالی نبودن متحمل می شوید بسیار کمتر است.

جلسات مشاوره بر اساس زمانبندی مشخص شده توسط مدیر و مشاور به صورت آنلاین یا حضوری برگزار میگردد.

مشتریان ما

تا کنون بیش از 200 کسب و کار در صنایع مختلف بازرگانی،تولیدی،خدماتی و… برای دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارشان از ما مشاوره گرفته اند.

کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - مانیک
کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - چوپا
کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - ماناتایل
کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - مازاریت
کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - سامان ملک
کاربران نرم افزار مشاوره کسب و کار - نساجیت
رزرو رایگان جلسه اول

جلسه اول مشاوره دیجیتال مارکتینگ 100 درصد رایگان است. فرم زیر را تکمیل کنید:

جهت ثبت فرم روی دکمه نارنجی کلیک کنید، همکاران ما بعد از تکمیل این فرم با شما تماس میگیرند تا زمان جلسه را با شما هماهنگ کنند.
بعد از تکمیل این فرم کارشناسان ما با شما تماس میگیرند تا زمان جلسه را با شما هماهنگ کنند.

جلسه اول مشاوره دیجیتال مارکتینگ 100 % رایگان است. اولین قدم را بردارید

مشاوران فعال حوزه دیجیتال مارکتینگ

با مشاوره دیجیتال مارکتینگ کسب و کار آنلاین خود را راه اندازی کنید، محتوای باارزش برای وب سایت خود خلق کنید، وروردی سایت خود را افزایش دهید، کاربران بیشتری را به مشتری تبدیل کنید و از تبلیغات انلاین خود نتیجه بهتری بگیرید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ, مشاوره سئو, مشاوره تولید محتوا, مشاوره طراحی سایت, مشاوره تبلیغات دیجیتال

هر ساعت مشاوره:

10%   700,000 تومان 630,000 تومان
مشاوره سئو, مشاوره تولید محتوا

هر ساعت مشاوره:

9%   550,000 تومان 499,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره دیجیتال مارکتینگ کاسب یار

آیا می دانستید که اولین تبلیغی که به روش دیجیتال مارکتینگ اجرا شد، در سال 1980 بوده است؟ این تبلیغ برای یک برنامه اپرا بود که در رادیو پخش شد. امروزه همه ما با بازاریابی دیجیتال کم و بیش آشنا هستیم، زیرا گسترش و توسعه فضای اینترنت و انواع شبکه های مجازی بستر بسیار مناسبی را برای digital marketing فراهم کرده است. به همین دلیل است که تقاضا برای مشاوره دیجیتال مارکتینگ به شدت در سال های اخیر زیاد شده و افراد و شرکت های زیادی در زمینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کنند.

با کاسب یار همراه باشید تا در مورد خصوصیات یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ خوب که یکی از اجزای مشاوره کسب و کار است، بیشتر آشنا شوید.

مشاوره دیجیتال مارکتینگ چه فایده ای برای کسب و کار شما دارد؟

دیجیتال مارکتینگ راهکار بسیار خوبی برای معرفی کسب و کار در محیط مجازی است که تعداد در ان فعالیت می کنند. برای اینکه بتوانید از این روش بهترین استفاده را بکنید، مشاور دیجیتال مارکتینگ میتواند به شما کمک کند:

 1. با مشاوره دیجیتال مارکتینگ، می توانید در کمترین زمان و با صرف کمترین هزینه محصولات خود را در شبکه های مجازی و پلتفرم هایی که مخاطبان بیشتری در آن ها دارید، معرفی کنید‌.
 2. شما از طریق مشاوره تبلیغات اینترنتی می توانید مشکلاتی را که قرار است برایتان به راحتی شناسایی کنید و برای حل آن ها از بهترین روش های نوین و جدید استفاده کنید. مشاور دیجیتال مارکتینگ می تواند با استفاده از روش های مختلف بازاریابی اینترنتی، تعداد مخاطبانی را که کسب و کار مورد نظر آن ها را مشاهده کرده‌اند بررسی کنند و تعداد مخاطبان را در ماه های مختلف بررسی کنند و روش تبلیغاتی خود را مورد ارزیابی قرار دهند.

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ خوب چه تخصص ها و مهارت هایی دارد؟

 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع کسب و کار های اینترنتی آشنایی داشته باشد و بتواند نحوه عملکرد و کارایی سایر شرکت ها و کسب و کارهای رقبا در فضای مجازی و انواع شبکه های اجتماعی به خوبی تجربه و تحلیل کند‌.
 • مشاور دیجیتال مارکتینگ باید بازار های هدف را به خوبی شناسایی کند و برای جذب آن ها از بهترین راهکار های نوین و مدرن استفاده کند. او باید برای جذب مشتری از ابزارهای بازاریابی مختلفی مثل بازار یابی از طریق محتوا یا سئو اقدام کند.
 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید با انواع ابزار های دیجیتال مارکتینگ آشنایی داشته باشد و بتواند برای بهبود وضعیت مالی و اقتصادی کسب و کار های مختلف از روش های خاص و منحصر به فرد استفاده کند.
 • او باید با انواع کانال های آنلاینی که در زمینه کسب و کار فعالیت می کنند آشنایی داشته باشد و نحوه عملکرد و کارایی آن ها تجزیه و تحلیل کند‌. مثلا اینستاگرام یکی از مهمترین انواع شبکه های آنلاین است که تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار محصولات خود را در آن تبلیغ می کنند. مشاور دیجیتال مارکتینگ باید به جنبه های مختلف شبکه مجازی اینستاگرام مسلط باشد و از دانش خوبی برخوردار باشد تا بتواند برای بازاریابی و تبلیغات کسب و کار های مختلف از این شبکه استفاده کند.
 • کسی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند باید با انواع مسیر ها و روش های خرید مشتری آشنا باشد و برای هر کدام از مسیر ها از روش های خاصی استفاده کند.
 • امروزه تعداد زیادی از صاحبان کسب و کار برای تبلیغ محصولات خود یا معرفی شرکت یا سازمان خود از محتوا های سئو استفاده می کنند تا مشتریان بیشتری را به خود جذب کنند. مشاور بازاریابی اینترنتی باید همه محتوا های تولید شده در زمینه کاری خود را بررسی کند و نکات قوت و ضعف آن ها را آنالیز کند تا بتواند با تدوین یک محتوای مناسب، میزان فروش محصولات کسب و کار مورد نظر خود را افزایش دهد.
 • مشاور بازاریابی اینترنتی باید برای جذب مشتری و افزایش فروش محصولات کسب و کار مورد نظر خود از بهترین و مناسب ترین راهکاری بازاریابی اینترنتی استفاده کند تا شرایط مناسبی را برای جذب مشتری ایجاد کند.
  او می تواند از طریق برنامه ها یا اپلیکیشن های مختلفی مثل گوگل ادز از بهترین راهکار های تخصصی دیجیتال برای جذب مشتری استفاده کند و برای معرفی کسب و کار خود از بهترین و مناسب ترین کلمات کلیدی در گوگل یا برنامه ادز استفاده کند.
 • او می تواند برای کسب و کار مورد نظر خود سایت ویژه ای را طراحی کند و از این طریق مشتریان زیادی را جذب کند‌. او باید پیوسته سرعت و عملکرد سایت را بررسی کند و برای رفع مشکلات و اختلالات سایت از بهترین روش های اینترنتی استفاده کند.

سوالات متداول در دیجیتال مارکتینگ

1. دیجیتال مارکتینگ چیست؟

دیجیتال مارکتینگ یک اصطلاح کلی است که تمام تلاش های بازاریابی را پوشش می دهد.

اگر به دنبال استفاده از تجزیه و تحلیل داده ها برای کمک به ردیابی و مدیریت رسانه های اجتماعی، سئو و سایر تلاش های بازاریابی خود هستید، یک مشاوره دیجیتال مارکتینگ می تواند به شما کمک کند.

2. چرا مشاور دیجیتال مارکتینگ استخدام کنیم؟

کلید پیدا کردن یک بازاریاب دیجیتال برتر این است که نیازهای خود را مشخص کنید. آیا برای وب سایت، اپلیکیشن موبایل یا هر دو به کمک نیاز دارید؟ آیا کسب و کار شما در توییتر، فیس بوک، اینستاگرام یا هر سه فعال است؟ آیا علاوه بر محتوای استاندارد وبلاگ، ویدیو و/یا صدا ایجاد خواهید کرد؟ تعداد کانال‌هایی که دارید و نوع محتوایی که تولید می‌کنید تأثیر مستقیمی بر هزینه دارد.

3. هزینه مشاوره دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

نرخ ها می تواند به دلیل عوامل زیادی از جمله تخصص و تجربه، موقعیت مکانی و شرایط بازار متفاوت باشد.

یک مشاور دیجیتال مارکتینگ باتجربه ممکن است هزینه های بالاتری داشته باشد، اما سریعتر کار کند، زمینه های تخصصی تری داشته باشد و کار با کیفیت بالاتری ارائه دهد.
پیمانکاری که هنوز در فرآیند ایجاد پایگاه مشتری است، ممکن است خدمات بازاریابی دیجیتال خود را رقابتی تر قیمت گذاری کند.
اینکه کدام یک برای شما مناسب است به مشخصات پروژه شما بستگی دارد.