Search

مشاوره کسب و کار

با مشاوره کسب و کار، سریع و اصولی مشکلات کسب‌ و‌ کارتان را شناسایی و برطرف کنید! لازم نیست آزمون و خطا کنید و هزینه های گزاف بپردازید، کافیست از یک مشاورکسب و کار خبره کمک بگیرید. ما در مسیر توسعه و رشد کسب‌ و‌ کارتان همراهتان هستیم.

مشاوره راه اندازی کسب و کار, مشاوره بازاریابی, مشاوره برندینگ, مشاوره مدیریت منابع انسانی, مشاوره تبلیغات

هر ساعت مشاوره:

7,500,000 تومان
مشاوره سئو, مشاوره تولید محتوا

هر ساعت مشاوره:

9%   550,000 تومان 499,000 تومان
مشاوره تولید محتوا, مشاوره طراحی سایت, مشاوره تبلیغات دیجیتال, مشاوره دیجیتال مارکتینگ, مشاوره سئو

هر ساعت مشاوره:

10%   700,000 تومان 630,000 تومان
مشاوره سیستم سازی, مشاوره CRM

هر ساعت مشاوره:

10%   700,000 تومان 630,000 تومان
مشاوره مالی و حسابداری, مشاوره سرمایه گذاری, مشاوره امور قراردادها, مشاوره مدیریت منابع انسانی, مشاوره مالیاتی

هر ساعت مشاوره:

10%   1,500,000 تومان 1,350,000 تومان
مشاوره فروش

هر ساعت مشاوره:

1,500,000 تومان
مشاوره کسب و کار, مشاوره راه اندازی کسب و کار, مشاوره فروش, مشاوره سیستم سازی, مشاوره CRM

هر ساعت مشاوره:

7,500,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره کسب و کار کاسب یار

مشاوره کسب و کار به معنی دریافت کمک حرفه ای و دریافت اطلاعات لازم از افرادی است که یا بصورت آکادمیک و تحصیل در حوزه مدیریت، صاحب تخصص و دانش در زمینه ی کسب و کار هستند و یا بصورت تجربی و با آزمون و خطا بر مشکلات کسب و کار خود پیروز شده اند. دریافت مشاوره شغلی و حرفه ای برای تمامی مدیران و صاحبان کسب و کار (چه چه کسب و کارهای بزرگ و چه کوچک و متوسط) می تواند کارساز و کارگشا باشد؛ در واقع مشاوره کسب وکار به شما کمک می کند تمامی ابعاد کسب و کارتان را بهبود و توسعه دهید. همه مدیران و مالکان کسب و کار چه در شروع کار و یا در میانه راه، با مشکلات و چالش هایی مواجه می شوند که برای رفع آنها نیاز به دریافت مشاوره و راهنمایی دارند. استفاده از خدمات مشاوره کسب و کار باعث می شود، بهره وری و موفقیت در کسب و کار شما افزایش یابد.

چرا به کمک مشاورکسب و کار نیاز دارید؟

در زندگی امروزه انسان نمی تواند در همه زمینه ها صاحب نظر و تخصص باشد. برای موفقیت کسب و کار ها نیز به تخصص و مهارت در زمینه های مختلفی نیاز است، بنابراین بهترین راهکار کمک گرفتن از مشاوره مدیریت کسب و کار است.

هر کسب و کار و سیستم تجاری از بخش های مختلف و زیر گروه های بسیاری تشکیل شده است. زمانی که کسب و کار خود را آغاز کرده اید و در میانه راه هستید، به نقطه ای می رسید و یا با موانعی روبرو می شوید که باعث می شود، سرعت شما کند و یا به طور کامل متوقف شود. اینجا است که لزوم وجود یک مشاور کسب و کار حرفه ای و صاحب نظر مطرح می شود.

در عصر حاضر سرعت رشد جوامع و کسب و کارها بسیار زیاد است و اگر صاحبان کسب و کار نتوانند خود را با این سرعت همراه کنند، به طور حتم با شکست و پسرفت مواجه خواهند شد. استفاده از مشاور توسعه کسب و کار با تجربه که از بیرون به کسب و کار شما و دنیای تجارت نگاه می کند، می تواند به شما کمک های اصولی و شایانی دهد.

مشاور کسب و کار می تواند با ارائه راهکار های مفید و ارائه مشاوره در زمینه های مختلف، کمک می کند مشکلات و موانع موجود را در کوتاه ترین زمان ممکن از میان بردارید و همچنین با ارائه استراتژی های بلند مدت باعث می شود در طولانی مدت نیز از بازار و رقبا پیشی بگیرید.

آیا بدون کمک گرفتن از مشاور کسب وکار نمی توان موفق شد؟

قطعا شما بدون استفاده از راهنما و مشاوره کسب و کار نیز می توانید به موفقیت برسید،‌ اما ریسک بالایی را متوجه کسب و کار خود خواهید کرد. چرا که استفاده از دانش و تجربه یک مشاور کسب وکار حرفه ای که از بیرون به کسب و کار شما می نگرد، به طور حتم موفقیت بیشتری را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

یک منتور کسب و کار حاذق با استفاده از دانش و اطلاعاتی که از تجارت و بازار دارد و همچنین تجربیاتی که در سال های متمادی کسب کرده، قطعا می تواند راهنمای خوب و مناسبی برای کسب و کار شما باشد.

آیا شما جزو کسب و کارهایی هستید که به مشاوره کسب کار نیاز دارید؟

اگر حداقل یکی از موارد زیر جزو دغدغه های شماست و ذهن شما را به خود درگیر کرده، پیشنهاد می کنیم هرچه زودتر از مشاوره کسب کار کمک بگیرید:

 • اگر نابسامانی‌های اقتصادی، رکود بازار، بحران‌های پی در پی و رقابتی بودن بیش از حد بازار شما را مضطرب و نگران کرده؛
 • اگر حس می‌کنید کسب و کارتان خیلی بیشتر از این پتانسیل دارد و می‌تواند پیشرفت کند اما نمی‌دانید چگونه این پتانسیل‌ها را بالفعل کنید؛
 • اگر حس می‌کنید همه راه‌ها را رفته‌اید اما نتوانسته‌اید برای مشکلاتتان راهکار مناسبی پیدا کنید؛
 • اگر می‌خواهید سیستم‌سازی کنید تا کسب و کار شما در نبودتان بی هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد؛
 • اگر می‌خواهید یک کسب و کار جدید راه بیندازید اما دست نگه داشته‌اید چون از ریسک‌ها و مشکلات این مسیر بی‌خبرید؛
 • اگر ایده‌های بکری در ذهن دارید اما نمی‌دانید چگونه باید این ایده‌ها را اجرایی کرد؛
 • اگر نمی‌توانید گاو بنفش کسب و کارتان را پیدا کنید؛
  و از همه مهم‌تر این که، اگر فکر می‌کنید به اوج قله موفقیت رسیده‌اید و بیشتر از این پیشرفت کردن برایتان میسر نیست.

مشاور کسب و کار در چه زمینه هایی به شما کمک می کند؟

شما به عنوان مدیر کسب و کار هر روز و از نزدیک بر بخش های مختلف کسب و کارتان نظارت دارید، اما چون در مرکز کسب و کارتان ایستاده اید و از فاصله نزدیک به آن نگاه می کنید باعث مشکلات، چالش ها، سرمایه های ناملموس و حتی فرصت های تکرار نشدنی، از چشم شما پنهان بماند.

بنابراین شما به مشاور کسب و کار نیاز دارید. فردی باتجربه‌ که خارج از گود کسب و کار شما ایستاده باشد و بتواند با نگاهی بیطرفانه و عاری از هر گونه تعصب و قضاوت، کسب و کار شما را بررسی کند، کسی که در اداره کردن و موفقیت کسب و کارهای مختلف سابقه درخشانی داشته باشد.

در نتیجه فرقی نمی کند قصد راه اندازی کسب و کار را دارید و یا در میانه راه هستید. یک مشاور کسب و کار می تواند به موفقیت کسب و کار شما کمک کند و ضمن هموار کردن مسیر دستیابی به اهداف، آن را سرعت ببخشد. مشاوره کسب و کار می تواند در تمامی ابعاد به کسب و کار شما کمک کند اما رایج ترین سوالاتی که در این حوزه برای مدیران و صاحبان کسب و کار مطرح می شود، از این دست خواهد بود:

 • چگونه از رقبا پیشی بگیرم؟
 • چگونه سهم بازار را به نفع کسب و کار خود افزایش دهیم؟
 • چه اقداماتی می تواند به وفادار سازی مشتری بینجامد؟
 • چگونه اعتبار برند خود را افزایش دهیم؟
 • چگونه و با چه روش هایی می توان بازاریابی کرد؟
 • چه مکان هایی برای تبلیغات مناسب است و چه میزان تبلیغات برای کسب و کار مفید است؟
 • چگونه هزینه های اولیه را کاهش دهیم؟
 • چگونه درآمد را افزایش دهیم؟
 • برای مدیریت شبکه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال چه اقداماتی انجام دهیم؟
 • چگونه بدون افزایش نیرو خدمات خود را افزایش دهیم؟

چطور یک مشاور خوب کسب و کار را شناسایی کنید؟

انتخاب یک مشاور کسب و کار خبره و با تجربه، شاید در نگاه اول آسان باشد، اما اگر این انتخاب به درستی انجام نشود می تواند اثرات مخربی برای کسب و کار شما داشته باشد. از آنجا که صنف یا صنعت مشاوره کسب و کار در ایران هیچ متصدی و مدیریتی ندارد، هر کسی با هر سطح سواد یا تخصص می تواند خودش را مدعی این حوزه بداند، بنابراین اگر میخواهید در هزارتوی مشاوران کسب و کار به دام نیفتید باید به این نکات توجه کنید:

1. مراقب مشاوران حزب باد باشید!

صنف مشاوران کسب و کار هیچ متصدی ای ندارد، بنابراین رتبه بندی ها و تخصص گرایی در این حوزه نیز سلیقه است و هرکس خودش را همانگونه که دوست دارد معرفی می کند. کم نیستند مشاورانی که بسته به ترند بازار رنگ عوض کرده و کسی که تا دیروز متخصص دیجیتال مارکتینگ بوده، از امروز در حوزه رمز ارز ها اظهار نظر کرده و مشاوره می دهد.
مسلما کسب دانش در حوزه های مختلف آن هم به این سرعت فقط یک ادعا است که نتیجه خوبی به دنبال ندارد و ممکن است به شما و کسب و کارتان آسیب بزند، پس مراقب مشاوران حزب باد باشید.

2. مشاوره عمومی کسب و کار یا مشاوره تخصصی؟

در حوزه مشاوره کسب و کار نیز (مانند پزشکی) مشاوران به دو دسته جنرالیست و متخصص تقسیم می شوند. به افرادی که با راهنمایی در همه ی حوزه های کسب و کار، مشکلات سطحی و عمومی کسب و کارها را برطرف می کنند، جنرالیست و به مشاورانی که در حوزه های خاص مثل مالی،‌ منابع انسانی و یا بازاریابی فعالیت می کنند، اسپشیالیست یا متخصص می گویند.
قطعا حل مسائل تخصصی کسب و کار، با کمک مشاور متخصص آن حوزه نتیجه بهتری خواهد داشت. اما چنانچه مشکلات متعددی دارید و یا مشاور متخصص در دسترس‌تان نیست، یک جنرالیست می تواند به شما کمک کند.

3. گول عناوین مشاوران کسب و کار را نخورید.

به دلیل نبودن سازمان مسئول در این حوزه، مشاوران کسب و کار هر عنوانی که دلشان می خواسته را برای خود انتخاب کرده اند.
بنابراین اگر به دنبال فرد متخصص هستید، به عناوینی چون استاد، دکتر، مربی، مشاور، عضو سازمان فلان و انجمن بهمان و … هیچ توجهی نکنید چون هیچ پایه و اساسی برای چنین عناوینی وجود ندارد.

4. شایستگی مشاور کسب و کار را استعلام کنید.

متاسفانه این روزها ملاک و معیار سنجش شایستگی اولیه مشاوران کسب و کار به پست های اینستاگرامی با یک پوشش و ژست خاص محدود شده و همین موضوع به آشفتگی و شلوغی صنف مشاوران شغلی دامن می زند.

برای سنجش یک مشاور حداقل یکی از رزومه های تحصیلی با تجربی باید تعیین کننده باشد. اما حواستان باشد صرفا ورق زدن رزومه ها کافی نیست و حتما قبل از هرگونه همکاری حتما از رزومه ها استعلام بگیرید.

5. لازمه درمان صحیح و اثر بخش کسب و کار، تشخیص درست مشکل است!

واضح است که حتی با تجربه ترین مشاوران و متخصصان این حوزه، بدون شناخت و درک درست مساله نمی توانند راهکاری درست و اثربخش ارائه کنند. بنابراین اگر در جلسه مشاوره قبل از این که شما وضعیت و مشکلتان را شرح دهید، مشاور شروع به صحبت و ارائه راهکار کرد “فورا جلسه را ترک کنید”.

6. نتیجه فوری یا درمان ریشه ای ؟

خوب یا بد، جامعه به راهکارهایی که طی کردن راه صد ساله را در یک شب ممکن کند مثل لاغری در یک ماه و زبان انگلیسی در دو هفته علاقه زیادی دارد. از همین رو برخی از مشاورین نیز برای جذب مشتری نتایج فوری را وعده می دهند. این موضوع باعث می شود نگاه بلندمدت از پروژه برداشته شود.

اما یادتان باشد که شما قرار نیست فقط برای یک یا دو سال کسب و کاری را بسازید، بلکه به دنبال سالها نتایج خوب و مطلوب در کسب و کارتان هستید. پس از مشاورتان علاوه بر تکنیک های زودبازده، استراتژی های بلند مدت بخواهید تا بعد از چند سال خودتان را عقب تر از رقبایتان نبینید.

مشاوره کسب و کار رایگان

امروزه تقریبا همه کسب و کارها به اهمیت کمک گرفتن از مشاوره کسب و کار برای پیروزی بر چالش های کسب و کار پی برده اند. اما این سوال ایجاد شده است تا راهی وجود دارد که بتوان از مشاوره کسب و کار رایگان استفاده کرد؟ این روزها علاوه بر سختی های انتخاب مشاور حاذق، مشکل دیگر برای مشاوره کسب و کارهای کوچک، هزینه های بالای جلسات مشاوره است که باعث منصرف شدن بعضی از کسب و کارها از دریافت مشاوره کسب و کار می شود. اما راهی وجود دارد تا مشاوره رایگان کسب و کار دریافت کنیم؟

کاسب یار، دستیار مشاوره کسب و کار، ابزاری ایرانی برای بررسی، آنالیز و ارائه مشاوره کسب و کار رایگان است که می تواند گزارش دقیقی از وضعیت کسب و کارتان به شما ارائه کند. پس از آشنایی شما با نقاط قوت و نقاط قابل بهبود کسب و کار خود، کاسب یار با ارائه راهکارهای صد در صد عملی و کم هزینه شما را در بهبود و توسعه کسب و کارتان یاری می کند.

مراحل دریافت مشاوره رایگان کسب و کار چیست؟

برای استفاده از مشاوره رایگان کسب و کارِ کاسب یار بایستی مراحل زیر را طی کنید:

آنالیز کسب و کار

آنالیز کسب و کار اولین قدم برای مشاوره کسب و کار اثر بخش است، یک مشاور هرچند با تجربه اگر شناخت درستی از وضعیت کسب و کار شما نداشته باشد نمی تواند راهکار های درست و منطبق با مشکلات به شما ارائه کند.

دستیار مشاوره کسب و کار آنلاین کاسب یار ابزاری ایرانی برای بررسی و آنالیز کسب و کارهاست که می تواند گزارش دقیقی از وضعیت کسب و کارتان به شما ارائه کند. اگر شما هم مدیر و یا صاحب کسب و کار هستید می توانید با ثبت نام در کاسب یار،‌ کسب و کارتان را آنالیز کرده و مشاوره رایگان کسب و کار دریافت کنید، کافیست به چند سوال تستی درباره وضعیت کسب و کارتان پاسخ دهید. تا هوش مصنوعی کاسب یار بتواند عارضه های کسب و کار شما را پیدا کند.

دریافت مشاوره رایگان کسب و کار

پس از پرکردن فرم آنالیز، هوش مصنوعی کاسب یار در چند ثانیه وضعیت کسب و کار شما را آنالیز کرده و شما را به صفحه ی مشاهده گزارش منتقل می کند. پس از آگاهی از نقاط قوت و نقاط قابل بهبود، مشکلات کسب و کار شما در ۶ گروه (مالی و حسابداری، منابع انسانی، فروش، بازاریابی، سیستم سازی و استراتژی) دسته بندی می شوند، که میتوانید با کلیک روی هر دسته بطور تخصصی برای هر کدام از مشکلاتتان مشاوره آنلاین کسب و کار دریافت کنید.

پیاده سازی راهکارها

صرف دریافت مشاوره کسب و کار، قرار نیست تغییری در کسب و کار شما ایجاد کند و برای دستیابی به موفقیت نیاز است تا راهکار ها را در کسب و کار خود پیاده کنید. برعکس خیلی از مشاوران، که تمرکزشان فقط بر ارائه راهکار است،‌ کاسب یار سعی می کند راهکار هایی قابل اجرا و متناسب با توان اجرایی کسب و کار شما ارائه کند تا راهی جز موفقیت نداشته باشید.

زمینه های مشاوره کسب و کار در کاسب یار

 1. مشاوره مدیریت کسب و کار یا همان مشاوره کسب وکار عمومی

می توانید به مشاوره آنلاین کسب و کار کاسب یار اعتماد کنید…

کاسب یار حاصل تلاش تیم مشاوران خبره شرکت اقیانوس آبی به سرپرستی دکتر داوود احمدی است. بکارگیری بیش از ۸ سال تجربه در جلسات مشاوره و همچنین تجربیات میدانی در راه اندازی کسب و کارهای متعدد در حوزه های مختلف باعث خلق این سیستم هوشمند شده است.

راهکارهایی که توسط کاسب یار ارائه می‌شوند، با توجه به وضعیت فعلی کسب و کار شما پیشنهاد می‌گردد، این راهکار ها طی سالها، بارها در کسب و کارهای گوناگون اجرا، آزموده و بهینه شده اند، بنابراین مطمئن‌ترین، کم هزینه ترین و عملی ترین راهکار های موجود هستند.