Search

مشاوره فروش

اگر در معرفی و فروش محصولات و خدمات خود، در بستن مذاکره و ارتباط با مشتریان خود آنچنان که باید و شاید عمل نکرده اید، مشاوره فروش تنها راه حل شما است.

مشاوره فروش

هر ساعت مشاوره:

1,500,000 تومان
مشاوره کسب و کار, مشاوره راه اندازی کسب و کار, مشاوره فروش, مشاوره سیستم سازی, مشاوره CRM

هر ساعت مشاوره:

7,500,000 تومان

چرا از کاسب‌ یار مشاوره کسب و کار بگیرم؟

مشاوران متخصص در حوزه های مختلف

ارائه راهکار بر مبنای عارضه یابی

مشاوره بر مبنای توان مالی و اجرایی

پشتیبانی و همراهی تا رسیدن به نتیجه

گارانتی بازگشت وجه

ما از کیفیت مشاوران و راهکارهای که ارائه می شوند اطمینان داریم،‌ برای آسودگی خیال شما نیز، در صورتی که از جلسات مشاوره کسب و کار رضایت نداشته باشید و یا راهکارهای ارائه شده اثربخش نباشند وجه پرداختی شما را بازگشت دهیم.

کافیست موضوع را از یکی از روش های موجود با تیم پشتیبانی در میان بگذارید.

بیش از ۱۰۰۰ مدیر به ما اعتماد کرده اند

مشاوره فروش کاسب یار

مشاورین فروش با مهارت و تخصصی که دارند، شرکت را برای ایجاد و بهینه سازی فرآیند فروش، ابزارهای فروش و سیستم های فروش و در نهایت سود بیشتر راهنمایی می کنند.

مشاوره فروش

مشاور فروش شرکت ها sales consultant تیم‌ های فروش را مدیریت و راهنمایی می کنند. راهکارهایی که مشاوران فروش به سازمان ها ارائه می دهند در نهایت باعث افزایش درامد، سودآوری و د رعین حال رضایت مشتریان خواهد شد

قطعا هدف از ایجاد هر کسب و کاری افزایش درآمد است. پس اگر زمانی از فروش محصول و خدمات خود ناامید شدید، حتما از یک مشاوره فروش حرفه‌ای کمک بگیرید. هیچ گاه از گرفتن مشاوره کسب و کار ضرر نخواهید کرد. با کاسب یار همراه باشید تا با مزیت های مشاوره فروش برای کسب و کارتان آشنا شوید.

مشاور فروش و بازاریابی چه کمکی به کسب و کار شما می کند؟

مشاور فروش
مشاور فروش و بازاریابی به ارائه روش هایی موثر برای حفظ مشتری های موجود و جذب مشتری جدید می پردازد. وظیفه این افراد تجزیه و تحلیل داده ها، بررسی وضعیت موجود و ارزیابی موفقیت های شرکت است تا چالش ها و منابع موجود تعیین کرده و با استفاده از یک برنامه بازاریابی موفق سازمان ها را به اهدافشان برسانند.

مشاور فروش کسب و کار مسئولیت های گسترده ای در زمینه بهبود فروش و درآمد کسب و کار دارد که عبارتند از:

 1. تحلیل بازار: بررسی بازار و تحلیل رقبا و مشتریان برای پیدا کردن فرصت های جدید و بهبود استراتژی های فروش.
 2. طراحی استراتژی فروش: طراحی استراتژی های فروش برای افزایش فروش و درآمد کسب و کار.
 3. ارزیابی کارایی فروش: ارزیابی کارایی فروش ها و بازاریابی های انجام شده توسط کسب و کار و پیشنهاد راه حل هایی برای بهبود آنها.
 4. آموزش پرسنل فروش: آموزش و پرورش تیم های فروش کسب و کار.
 5. رصد روند بازار: رصد روند بازار و تحلیل داده های فروش برای بهبود استراتژی های فروش.

مشاور فروش به شما در افزایش این مهارت ها نیز کمک می کند:

 • روش های مذاکره
 • بستن قرارداد
 • تسویه حساب با مشتری
 • پشتیبانی فروش

نکات مهم در انتخاب یک مشاور فروش خوب

 • تجربه: آیا این مشاور فروش قبلاً با کسب و کارهای مشابهی همکاری داشته یا نه. تجربه کسب شده توسط مشاور، می‌تواند نقش مهمی در کیفیت مشاوره فروش او ایفا کند.
 • مهارت‌های فروش: آیا این مشاور فروش توانایی برقراری ارتباط با مشتریان، تشخیص نیازهای آن‌ها، ارائه راه‌حل‌های مختلف برای حل مشکلات و افزایش فروش را دارد یا خیر. این اطلاعات را می توانید از طریق رزومه و افرادی که قبلا از او مشاوره گرفته اند به دست آورید.
 • روش کاری: ببینید که مشاور فروش به چه شیوه‌ای کار می‌کند و آیا این شیوه کاری با کسب و کار شما سازگاری دارد یا خیر.
 • ارتباط و اعتماد: ارتباط و اعتماد بین مشاور فروش و صاحب کسب و کار، بسیار مهم است. باید با مشاور فروش مذاکره کرد و مطمئن شد که او متوجه نیازهای شما است و می تواند به شما کمک کند.
 • قیمت: قیمت مشاوره فروش نیز مهم است، اما نباید تنها معیار انتخاب باشد. باید توجه داشت که ارائه خدمات مشاوره فروش با کیفیت، هزینه‌ نیست بلکه سرمایه گذاری است.

مشاوره فروش کاسب یار، چه مشکلاتی را از کسب و کار من حل می کند؟

ما به شما در حل مشکلات مختلف فروشتان کمک می کنیم از جمله:

 • کاهش فروش: اگر کسب و کار شما با مشکل کاهش فروش مواجه است، مشاور فروش می‌تواند با تشخیص دلایل آن، راه‌حل‌های مختلفی برای افزایش فروش ارائه دهد.
 • ناکارآمدی در فرآیند فروش: مشاور فروش می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند تا فرآیند فروش خود را بهبود بخشید و روش‌های بهتری برای جذب و نگه‌داشت مشتریان پیدا کند.
 • عدم تطبیق با بازار: اگر کسب و کار شما نتوانسته است با تغییرات بازار سازگار شود، مشاور فروش می‌تواند با بررسی بازار و شناخت مشتریان، به شما کمک کند تا بازار هدف خود را به دقت تعیین کنید و به سمت آن حرکت کنید.
 • کاهش اعتماد مشتریان: مشاور فروش می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند تا اعتماد مشتریان خود را بهبود بخشید و روابط خوب با آن‌ها برقرار کنید.
 • رقابت با رقبا: مشاور فروش می‌تواند به کسب و کار شما کمک کند تا در رقابت با رقبای خود، با استفاده از روش‌های جدید و خلاقانه، موفق باشد

خدمات مشاوره فروش کاسب یار

کاسب یار در زمینه‌های مختلفی از جمله بهبود فرآیند فروش، افزایش درآمد، فروش آنلاین، تحلیل بازار، برندینگ و بازاریابی، آموزش فنون فروش و مذاکره و… به شما کمک می کند.

بعضی از خدماتی که مشاوران فروش کاسب یار در اختیار شما قرار دهند عبارتند از:

 • بررسی فرآیند فروش شما و تشخیص نقاط ضعف و قوت آن
 • تحلیل بازار و شناخت مشتریان هدف
 • ارائه راهکارهای جدید و خلاقانه برای افزایش فروش
 • ارائه راهکارهای بهبود روابط با مشتریان
 • برگزاری دوره‌های آموزشی فنون فروش و مذاکره
 • نوشتن سناریوی فروش

سوالات متداول کاربران درباره مشاوره فروش

چطور بفهمم به مشاوره فروش در کسب و کارم احتیاج دارم؟

برای اینکه بفهمید آیا کسب و کار شما به مشاوره فروش نیاز دارد یا خیر، به این نکات توجه کنید:

 1. کاهش فروش: اگر درآمد کسب و کار شما به صورت پایدار کاهش می‌یابد، بهتر است به دلایل آن رسیدگی کنید و مشاوره فروش را در نظر بگیرید.
 2. رقابت با سایر کسب و کارها بر سر مشتری: اگر رقابت با سایر کسب و کارها در بازار برای شما سخت شده و درصد مشتریان جدید کاهش یافته است، بهتر است با یک مشاور فروش مشورت کنید تا به روش‌های جدیدی برای افزایش فروش و رقابت با کسب و کارهای دیگر برسید.
 3. کاهش نرخ فروش به مشتریان: اگر درصد تبدیل مشتریان به خریداران و تعداد مشتریان دائمی شما پایین است، ممکن است به مشاوره فروش نیاز داشته باشید تا به بهبود عملکرد فروش بپردازید.
 4. فن بیان ضعیف فروشندگان: اگر فن بیان فروشندگان شما ضعیف است و نمی‌توانند با مشتریان خود به شیوه مناسب صحبت کنند، به مشاوره فروش نیاز دارید تا با بهبود فن بیان فروشندگان به افزایش فروش برسید.

در نهایت، باید گفت که تقریباً هر کسب و کاری نیاز به مشاوره فروش دارد تا بتواند رشد کرده و در بازار پررقابت جایگاه خود را حظ کند.

تعرفه مشاوره فروش چقدر است؟

تعرفه مشاوره فروش بستگی به متغیرهای مختلفی دارد، از جمله میزان تخصص و تجربه مشاور فروش، مدت زمان مورد نیاز برای انجام کار، حجم کار و اهداف مورد نظر برای بهبود فروش و درآمد کسب و کار.

در عمل، تعرفه های مشاوره فروش متفاوت بوده و ممکن است بر اساس تعرفه ساعتی، تعرفه روزانه یا مبلغ ثابت برای یک پروژه مشخص تعیین شود. همچنین، برای پروژه های بزرگتر و پیچیده تر، مشاوره فروش ممکن است با توافق نامه های خاص و قراردادهای مشخص تری صورت گیرد.

آیا می توانم از مشاور فروش خود، مشاوره فروش اینترنتی هم بگیرم؟

امروزه با افزایش روز افزون کسب و کارهای اینترنتی، بهره بردن از مشاوره فروش اینترنتی برای رونق کسب و کار ضروری است. برخی گمان می کنند که برای مشاغل اینترنتی نیازی به مشاوره فروش نیست، اما این باور کاملا اشتباه است. در حال حاضر برای اینکه بتوانید در بازاری که بسیاری از کسب و کارها اینترنتی است، کسب درآمد کنید؛ باید از مشاوران دیجیتال مارکتینگ و مشاوران سئو راهنمایی بگیرید تا فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کنید.

اکثر مشاوران فروش می توانند برای فروش حضوری به مشتری و یا فروش تلفنی به شما کمک کنند، اما فروش دیجیتال کاملا متفاوت است و نیاز به تحلیل با ابزارهای کاملا متفاوتی دارد. بنابراین یک مشاور دیجیتال مارکتینگ و یک مشاور سئو وبسایت می تواند به شما برای فروش بهتر به صورت اینترنتی و آنلاین کمک کند.

بدون راهنمایی این افراد، موفق به ایجاد کسب و کار اینترنتی موفق نخواهید شد، زیرا تمام افرادی که در این بازار فعالیت می کنند هدفشان رسیدن به یک فروش عالی است و رقابت بسیار سخت است. شما می توانید با بهره بردن از مشاوران باتجربه از سایر رقبای خود سبقت گرفته و در فروش آنلاین موفق تر عمل کنید.